ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نماینده مجلس: ما خواستار تجدیدنظر در تعرفه اینترنت هستیم

به گفته او، افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و  مشاغل مختلف را با مشکل مواجه کرده است.

پریسا سلامتی
نوشته شده توسط پریسا سلامتی | ۱۹ دی ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۰

نایب‌رئیس اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم میانه، به افزایش تعرفه‌های اینترنت همراه انتقاد کرد. او در صحبت‌های خود اعلام کرد که افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و مشاغل مختلف را با مشکل مواجه کرده است و خواستار تجدیدنظر در این موضوع شد.

«مهدی اسماعیلی» در نشست صحن علنی امروز (سه‌شنبه ۱۹ دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس‌جمهور گفت: «یکی از مهم‌ترین چالش‌ها و دغدغه‌های نیروهای شرکتی و کارگران، نبود امنیت شغلی، منابع پایدار و کاهش شدید قدرت خرید و نیز عدم پوشش کافی بیمه کارگران ساختمانی است و همچنین دریافتی کارکنان وزارت کشور که حجم بزرگ مدیریت کشور را بر عهده دارند، ازجمله مسائلی است که مورد غفلت قرار گرفته؛ بنابراین ضروری است که برای رفع این مشکلات دستورات لازم صادر شود.»

نماینده مردم میانه با بیان اینکه هرگونه افزایش قیمت باید متناسب با درآمدها، گرانی و تورم باشد، افزود: «افزایش غیرمنطقی تعرفه اینترنت بسیاری از پژوهشگران، خبرنگاران و مشاغل مختلف را با مشکل مواجه کرده است؛ بنابراین خواستار تجدیدنظر در این موضوع هستیم.»

او ادامه داد: «در راستای سیاست جوانی جمعیت، باید توجه به جوانان از شعار خارج شده و حمایت‌ها عملی باشد؛ زیرا دو صد گفته نیم کردار نیست. همچنین مشکل ازدواج، مسکن و اشتغال جوانان همچنان پابرجاست. چه کسانی در مسیر اجرای مصوبات اثربخش مجلس و دستاوردهای دولت مانع‌تراشی و ترک فعل می‌کنند؟ باید به‌جد آن‌ها را شناسایی کرد و برخورد با آن‌ها را در دستور کار قرار داد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • rayacoder
    rayacoder | ۱۹ دی ۱۴۰۲

    دم انتخاباتی مثلا فاز مردمسالاری و ژست نمایندگی ملت رو گرفتین؟ گرانی خوب نیست، ولی هزینه اینترنت مگه چقدره برای هر خانواده؟ شما اگر به فکر مردم هستین جلوی تورم سایر اقلام رو بگیرین، جلوی مافیاها و سلاطین رو بگیرید، جلوی اختلاس‌ها و ارز‌های دولتی که آزاد فروخته شدن رو بگیرین، جلوی اختاپوسهای خودرونساز رو هم بگیرین! جلوی آقازاده‌های شرکت دانش بنیان دار فیلتر شکن فروش رو بگیرین! می‌بینین؟ شما جز دروغ چیزی نیستین.

مطالب پیشنهادی