ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نگاهی به قابلیت «دعوت از دوستان» در اپلیکیشن بلو

با دعوت دوستان خود به بلو بانک می‌توانید شانستان را برای بردن هفت وسپا امتحان کنید.

پریسا سلامتی
نوشته شده توسط پریسا سلامتی | ۳ دی ۱۴۰۲ | ۱۳:۲۵

با استفاده از قابلیت «دعوت از دوستان» در بلوبانک سامان علاوه بر اینکه به دوستان خود تجربه استفاده از بلو را هدیه می‌دهید، از مزایای دیگری نیز برخوردار می‌شوید.

چطور از دوست خود دعوت کنیم؟

در بخش تنظیمات اپلیکیشن بلو، یک ویژگی یا قابلیت وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد دوستان خود را به این بانک دوست داشتنی دعوت کنند. این ویژگی «دعوت از دوستان» نام دارد و تنها با ارائه یک کد دعوت، این امکان برای شما فراهم می‌شود که هم دعوت کنید هم از هدایا و جوایز ویژه بلو بهره‌مند شوید.

کافی است به این بخش مراجعه کرده و کد دعوت خود را کپی کنید یا از گزینه «ارسال دعوت‌نامه» استفاده کنید سپس کد دعوت خود را برای دوستان خود ارسال کنید و یا دعوت‌نامه بلو را از طریق پیامک و یا پیام‌رسان‌های مورد استفاده خود، برای دوستانتان ارسال کنید.

ادامه ماجرا با دوست شما است. دوست شما باید مراحل باز کردن حساب را طی کرده و در مرحله کد معرف، از کد دعوت شما استفاده کند. بدین ترتیب یک نفر به لیست دعوت‌شده های شما افزوده می‌شود و بالغ بر این، مبلغ 30 هزار تومان هدیه نقدی نیز دریافت می‌کنید. همچنین در صورت رسیدن تعداد دعوت‌شده‌ها به عدد 10، شما می‌توانید بلوکارت مشکی سفارش دهید و در گروه کاربران فعال بلو قرار بگیرید.

دعوت از دوستان بلو بانک

البته که در بخش دعوت از دوستان، گزینه دیگری نیز وجود دارد. این گزینه «هدیه به خیریه» نام دارد. شما می‌توانید با انتخاب آن و سپس انتخاب نام خیریه، در صورت دعوت هر دوست هدیه نقدی خود را به صورت خودکار به یکی از خیریه‌های هلال احمر ایران، موسسه خیریه رعد و انجمن اتیسم ایران اهدا کنید. اما این تمام مجرای دعوت از دوست نیست!

یک دعوت، یک شانس، یک وسپای رنگی

کد دعوت شما، نه تنها مزایایی که در بالا به آن اشاره کردیم را برای شما به ارمغان می‌آورد، بلکه بلیط ورود شما به قرعه‌کشی وسپاهای رنگی بلو نیز است.

بلو در تاریخ 27 دی‌ماه 1402 یک قرعه‌کشی برگزار می‌کند که جوایز آن شامل 7 موتور وسپای رنگی است. برای شرکت در این قرعه‌کشی نه نیازی به افزایش موجودی دارید نه لزومی به انجام تراکنش مالی است. فقط کافی است با استفاده از کد دعوت خود یکی از دوستان و یا آشنایان خود را به بلو دعوت کنید و وارد قرعه‌کشی شوید.

این قرعه‌کشی از روز 11 آذر ماه شروع شده و تا 26 دی ماه 1402 ادامه دارد، بنابراین شما فقط 24 روز دیگر فرصت دارید تا تنها با یک دعوت موفق نام خود را در فهرست شرکت‌کنندگان قرعه‌کشی بلو قرار دهید.

مد نظر داشتهباشید که تعداد افرادی که در بازه زمانی قرعه‌کشی دعوت می‌کنید مانند سابق جزو دعوت‌شده‌های شما محسوب می‌شود. در نتیجه همچنان به ازای هر فردی که دعوت می‌کنید، هدیه نقدی 30 هزار تومانی بلو را نیز دریافت می‌کنید و به بلوکارت مشکی نیز نزدیک‌تر می‌شوید. سقف دریافت هدیه 30 هزار تومانی به ازای 10 دعوت موفق، 300 هزار تومان است.

پس فرصت را از دست ندهید و همین الان یکی از دوستان خود را به خانواده بلو دعوت کنید و علاوه بر هدیه بلو، در قرعه‌کشی 27 دی‌ماه 1402 شرکت کنید؛ شاید شما جزو برندگان خوش‌شانس وسپاهای رنگی باشید. برای دانلود و نصب اپلیکیشن بلو نیز می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی