ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نشان طلایی «هوش مصنوعی در روابط عمومی» به ایرانسل رسید

مراسم پایانی یازدهمین دوره جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی ایران با یک هفته تأخیر برگزار شد. «ایرانسل» در این مراسم سه جایزه دریافت کرد.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۳۶

در یازدهمین جشنواره ستارگان روابط‌عمومی ایران، جوایز «ستاره ملی ارتباطی مدیر ارشد»، «ستاره طلایی روابط عمومی» و «ستاره ملی روابط عمومی» به «ایرانسل» تعلق یافت. 

هشتم خرداد ۱۴۰۳، به مناسبت هفته روابط‌عمومی، مراسم پایانی یازدهمین دوره جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی ایران و آیین نکوداشت روز ملی روابط ‌عمومی، با حضور «اکبر نصراللهی»، عضو شورای اطلاع‌رسانی دولت، «بابک نگهداری»، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس و شماری از فعالان ارتباطی ایرانی و بین‌المللی برگزار شد. 

در این مراسم، پیام خانم «ناتاشا پاولوویچ بویا»، رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی (IPRA) قرائت شد. در این پیام، رئیس IPRA، با اشاره به اهمیت رویکرد «اعتماد در روابط عمومی»، این رویکرد را دارای نقش کلیدی در دنیای معاصر خواند، چرا که اعتماد به روابط عمومی تابعی از عملکرد اخلاقی روابط عمومی است و این توجه، نقش روابط عمومی را در اعتماد آفرینی تقویت خواهد کرد.

سه نشان ویژه جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران برای ایرانسل

در این جشنواره براساس رأی هیأت داوران و با کسب بالاترین امتیازهای لازم از ارزیابی‌های تخصصی، نشان ویژه «ستاره ملی ارتباطی مدیر ارشد» به‌دلیل نگاه و عملکرد حمایتی از حوزه ارتباطی زیرمجموعه و شخصیت برجسته ارتباطی، منش، روحیه تعاملی و نقش تعیین‌کننده در بهبود ارتباط با ذی‌نفعان و نگاه تعالی‌جویانه به حوزه ارتباطات روابط عمومی، رسانه و افکار عمومی، به «بیژن عباسی‌آرند»، مدیرعامل ایرانسل، داده شد.

همچنین ایرانسل براساس رأی هیئت‌داوران و به‌عنوان تنها اپراتور تلفن‌همراه، به‌دلیل درخشش در عرصه‌های مختلف ارتباطی به ویژه روابط عمومی دیجیتال و کاربرد هوش مصنوعی، موفق شد لوح سپاس و نشان ویژه «ستاره طلایی روابط عمومی» ایران را دریافت کند. لوح سپاس و نشان ویژه «ستاره ملی روابط عمومی» ایران، سومین جایزه ایرانسل در یازدهمین دوره جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی ایران بود که در این مراسم به روابط عمومی ایرانسل تعلق گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی