ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

ایرانسل در الکامپ: تمرکز بر توسعه 5G و فیبر نوری [تماشا کنید]

اپراتور ایرانسل امسال در الکامپ بر دو حوزه 5G و فیبر نوری، در کنار ارائه چند سرویس شخصی و سازمانی جدید، تمرکز کرده است.

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۵ تیر ۱۴۰۲ | ۱۷:۲۱

اپراتور ایرانسل امسال در الکامپ روی دو حوزه 5G و فیبر نوری در کنار ارائه چند سرویس شخصی و سازمانی جدید تمرکز کرده‌ است. مدیرعامل این شرکت که اخیراً وارد عرضه فیبر نوری شده، از برنامه‌های ایرانسل برای نحوه عرضه این اینترنت در کشور صحبت کرد. این اپراتور همچنین به توسعه فناوری 5G ادامه می‌دهد و قرار است تا پایان سال جاری تعداد سایت‌های 5G را به ۱۰۰۰ مورد افزایش دهد.

حضور ایرانسل در نمایشگاه الکامپ امسال همراه با عرضه محصولات جدید این شرکت در حوزه B2B (سازمانی) بود. ایرانسل از «شایا» یا همان «شبکه یکپارچه ایرانسل» رونمایی کرد که قرار است کارهای خدمات مشتریان شرکت‌ها را انجام دهد.

این محصول یک راهکار سازمانی است و با هدف تحول فضای کسب‌وکار و همچنین گسترش فرهنگ مشتری‌مداری عرضه شده. غرفه ایرانسل با بخش‌های متنوع دیگری نظیر حضور ایرانسل لبز (آکادمی ایرانسل و مرکز نوآوری ایرانسل) و سایر خدمات سازمانی این اپراتور همراه است. غرفه‌های مخصوص کودکان و سرگرمی و همچنین بخشی مختص به گیمینگ از دیگر محصولاتی است که ایرانسل در غرفه خود عرضه کرده.

برخی از محصولات سازمانی ایرانسل مانند خودروی متصل نیز در الکامپ امسال حضور دارند. خودروی متصل درواقع نوعی وسیله نقلیه‌ است که به فناوری اینترنت اشیا مجهز شده و با نصب یک دیوایس، می‌تواند داده‌های خودرو را با سامانه‌های مدیریتی تبادل می‌کند. این تکنولوژی می‌تواند یک خودروی عادی را تبدیل به یک ماشین هوشمند کند و در صنایع مختلفی از آن استفاده شود.

در این گزارش تصویری ضمن بازدید از غرفه ایرانسل و معرفی چند محصول این شرکت، با مدیرعامل این مجموعه، «بیژن عباسی آرند»، در مورد فناوری 5G و اینترنت فیبر نوری گفت‌وگو کردیم.

غرفه ایرانسل در سالن ۳۸ نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان مشترکین این اپراتور و سایر بازدیدکنندگان است تا آن‌ها را با سرویس‌های خود آشنا کند. ناگفته نماند نمایشگاه الکامپ از ۴ لغایت ۸ تیرماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برپاست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی