ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از سایت‌های ارتباطی ایرانسل در کرمان بهره‌برداری کرد

پورابراهیمی بر لزوم رفع موانع موجود برای ارتقای شبکه‌های ارتباطی استان کرمان تأکید کرد.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۵

۲۷ سایت ارتباطی ایرانسل در شهر کرمان با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، ظهر جمعه سوم آذر 1402، آیین افتتاحیه تأمین پوشش اینترنت پرسرعت همراه در شهرستان کرمان و راور با حضور «محمدرضا پورابراهیمی داورانی» رئیس کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم کرمان در مجلس برگزار شد.

افتتاح سایت‌ ارتباطی ایرانسل در روستای تیکدر از بخش چترود شهرستان کرمان به نمایندگی از 27 سایت ارتباطی روستایی و شهری این شهرستان و با اعتباری بالغ بر 160 میلیارد تومان در مجموع افتتاح شد.

این ۲۷ سایت شامل ۷ سایت ارتباطی پروژه USO و ۲۰ سایت ارتباطی جدید است که با بهره‌برداری از سایت‌های پروژه USO، یک هزار و ۶۸۶ خانوار در ۲۶ روستا و با ۵هزار و ۷۰۰ نفر جمعیت، تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه ایرانسل قرار گرفتند.

پورابراهیمی در این مراسم گفت شرکت ایرانسل با توجه به عملکرد مطلوبی که از خود نشان داده، نیازمند حمایت و رفع برخی موانع موجود برای ارتقای شبکه‌های ارتباطی در استان است: «دستگاه‌های مسئول از جمله شهرداری کرمان و سایر نهادهای مرتبط باید موانع را هر چه سریع‌تر از پیش روی این اپراتور بردارند.»

آیین افتتاح ایرانسل

گفتنی است در آیین افتتاحیه تأمین پوشش اینترنت پرسرعت همراه شهرستان کرمان و راور، «علی بابایی» فرماندار کرمان، «حسین ساجدی‌فر» مدیرکل ارتباطات و فناوری‌اطلاعات استان و جمعی از مدیران استانی و منطقه‌ای حضور داشتند.

ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، تا پایان امسال و مطابق با برنامه‌های وزارت ارتباطات، پوشش روستاهای بالای 20 خانوار را که در طرح ملی توسعه ارتباطات روستایی به ایرانسل واگذار شده است، تکمیل می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی