ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بلوبانک برای دعوت از دوستان جایزه می‌دهد: شانس خود را برای بردن وسپا امتحان کنید

تنها یک دوست تا برنده شدن در قرعه‌کشی بلوبانک فاصله دارید.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۱ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۸

مشتریان بلوبانک با دعوت از یک دوست برای افتتاح حساب در این نئو بانک، در قرعه‌کشی هفت وسپا شرکت داده می‌شوند. در این قرعه‌کشی شرط موجودی حساب و تعداد دعوت وجود ندارد تا همه از شانس یکسان برخوردار باشند.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی بلوبانک سامان، از یازدهم آذر تا 26 دی ماه، افراد می‌توانند شانس خود را برای برنده شدن یکی از هفت وسپای رنگی بلوبانک بیازمایند.   

شرایط شرکت در این قرعه‌کشی به هیچ عنوان سخت و پیچیده نیست. اگر در بلوبانک حساب دارید کافی است یک نفر از دوستان خود را به بلو دعوت کنید؛ دوست شما باید برای باز کردن حساب در بلو از کد دعوت شما استفاده کند. در صورتی که در این نئوبانک حساب ندارید، از یکی از دوستان خود کد دعوت بگیرید و اقدام به افتتاح حساب کنید. سپس از دیگر دوستانتان برای پیوستن به بلوبانک دعوت به عمل آورید.

با دعوت دوستان‌تان و باز کردن حساب آن‌ها در بلو، ۳۰ هزار تومان (هدیه دعوت از دوستان) به حساب شما واریز می‌شود و از شانس برنده شدن در قرعه‌کشی ۷ وسپای رنگی که در تاریخ ۲۷ دی برگزار می‌شود، بهره‌مند خواهید شد. 

به این نکته توجه داشته باشید که موجودی حساب شما و تعداد دعوت‌ها تأثیری در بیشتر یا کمتر شدن شانس در قرعه‌کشی ندارد و با هر موجودی و هر تعداد دعوتی (بعد از یک دعوت موفق)، در زمان اعلام شده، نام شما در قرعه‌کشی ثبت می‌شود.در دوران کمپین هم همچون قبل، هدیه 10 دعوت موفق از دوستان، 300 هزار تومان و فعال شدن کارت مشکی در اپلکیشن بلو است. اپلیکیشن بلو را می‌توانید از اینجا دانلود و نصب کنید و برای شرکت در قرعه‌کشی، اقدام کنید.

مشتریان این بانک همچنین می‌توانند بدون وثیقه و ضامن، تا سقف 40 میلیون تومان وام دریافت کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی