ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

افزایش تسهیلات بدون ضامن و چک و سفته ویپاد تا ۱۵ میلیون تومان

ویپاد سقف تسهیلات خود را تا ۱۵ میلیون تومان افزایش داده و کاربران می‌توانند بازپرداخت را در بازه زمانی 1 تا 6 ماه انجام دهند.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۴۵

ویپاد پس از اعطای چند ‌صد هزار فقره تسهیلات ۱ تا ۱۰ میلیون تومانی، سقف این تسهیلات را تا ۱۵ میلیون تومان افزایش داده است.

تسهیلات پشتوانه، نسل جدیدی از تسهیلات است که ویپاد آن را به‌صورت کاملا آنلاین، آنی، بدون ضامن و چک و سفته  و مبتنی بر اعتبارسنجی سوابق درخواست‌کننده به کاربرانش اعطا می‌کند.

افراد با درخواست و فعال‌سازی حساب پشتوانه به‌صورت آنلاین، اعتباری دریافت می‌کنند که با استفاده از آن می‌توانند بدون محدودیت از هر فروشگاه حضوری یا اینترنتی در سراسر کشور خرید کنید.

در حال حاضر، ویپاد سقف تسهیلات خود را تا ۱۵ میلیون تومان افزایش داده و کاربران می‌توانند با دریافت این مبلغ، بازپرداخت آن را در بازه زمانی ۱ تا ۶ ماهه انجام دهند.

با توجه به فعال شدن پلکانی تسهیلات پشتوانه، کاربرانی که تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی را دریافت و در موعد مقرر تسویه کرده باشند، می‌توانند با مراجعه به «حساب پشتوانه»، نسبت به ثبت درخواست تسهیلات بدون ضامن و وثیقه ۱۵ میلیون تومانی اقدام کنند.

اولین قدم برای دریافت  تسهیلات بدون ضامن ویپاد، نصب اپلیکیشن است. پس از آن، کاربر باید حساب دیجیتال افتتاح کند و با دریافت کارت بانکی، می‌تواند برای درخواست وام در ویپاد اقدام کند. سپس، به صفحه «حساب پشتوانه» رفته و با انتخاب مبلغ تسهیلات و تایید قرارداد، اعتبارسنجی شود. کاربر نهایتا با نداشتن چک برگشتی و بدهی بانکی، می‌توانید از مبلغ ۱ تا ۱۵ میلیون تومان وام روی ویپاد دریافت کند.

ویپاد، بانک دیجیتال به‌اعتبار بانک پاسارگاد است که توسط شرکت داتین و با هدف توسعه فراگیری مالی طراحی و راه‌اندازی شده است. ویپاد این امکان را در اختیار تمام هم‌وطنان قرار داده تا کاملا آنلاین، علاوه‌بر خدمات پایه بانک پاسارگاد، از خدمات اختصاصی ویپاد مثل گرفتن وام بدون ضامن و وثیقه نیز بهره‌مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت ویپاد بروید.     

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی