ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینترنت رایگان همراه اول
فناوری ایران

فعالسازی اینترنت رایگان همراه اول، ویژه ایام انتخابات

بسته اینترنت رایگان همراه اول ویژه انتخابات ریاست جمهوری روی سامانه «ستاره 100 مربع» فعال شد.

ایمان بیک
نوشته شده توسط ایمان بیک | ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۵:۵۵

بسته ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان «همراه اول» به‌عنوان هدیه ایام انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۳ از طریق #100* قابل فعال‌سازی است.

همراه اول در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌‌جمهوری ۱۴۰۳، بسته ۲۰ گیگابایت اینترنت رایگان ویژه انتخابات را روی سامانه «ستاره ۱۰۰ مربع» فعال کرد.

تمامی‌ مشترکان همراه اول که قصد دارند در پیام‌رسان‌های داخلی اخبار و تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۳ را پیگیری کنند، می‌توانند بسته ۲۰ گیگابایتی را با شماره‌گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع» انتخاب و فعال کنند.

این بسته هدیه یک‌ماهه است که باتوجه‌به ابلاغ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تعریف و طراحی شده و می‌توان در سکوهای داخلی «روبیکا»، «ایتا»، «تلوبیون»، «ویراستی»، «بله»، «سروش»، «گپ» و «آی‌گپ» از آن استفاده کرد.

همراه اول اولویت «بسته ویژه انتخابات ریاست‌جمهوری» را بالاتر از سایر بسته‌ها فعال مشترکان قرار داده است تا هنگام استفاده از پیام‌رسان‌های داخلی، ابتدا از حجم بسته رایگان کسر شود.

اپراتور اول ارتباطی کشور این را هم گفته است که هم‌زمان با فعال‌سازی این بسته، اعتبار سایر بسته‌های فعال مشترکان برای استفاده در مواردی غیر از سکوهای داخلی اعلام‌شده برقرار خواهد بود.

همچنین تمامی ‌مشترکان همراه اول می‌توانند میزان مصرف بسته هدیه اینترنت ۲۰ گیگابایتی ویژه انتخابات را از طریق #10*100* استعلام کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی