ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

هدایای ویژه همراه اول برای خوزستانی‌ها به مناسبت روزهای خرمشهر و دزفول

همراه اول هم‌زمان با سالروز «فتح خرمشهر» و «روز مقاومت و پایداری دزفول» هدایای ویژه‌ای را برای مشترکان استان خوزستان در نظر گرفته است.

شیدا ملکی
نوشته شده توسط شیدا ملکی | ۲ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۸:۵۵

همراه اول هم‌زمان با سالروز «فتح خرمشهر» و «روز مقاومت و پایداری دزفول»، هدایای ویژه اپراتوری و کدهای تخفیف ویژه خرید از محصولات دیجیتال، به خوزستانی‌ها ارائه داد. این هدایا شامل مکالمه رایگان یک‌روزه و تخفیف خرید بسته‌های اینترنت مدار فیروزه‌ای است.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول هم‌زمان با سالروز «فتح خرمشهر» و «روز مقاومت و پایداری دزفول» هدایای ویژه‌ای را برای مشترکان استان خوزستان در نظر گرفته است.

«سوم خرداد» سالروز آزادسازی خرمشهر به روز مقاومت، ایثار و پیروزی و همچنین «چهارم خرداد» به‌واسطه مقاومت مردم دزفول در برابر موج عظیم حملات موشکی رژیم بعثی عراق در دوران دفاع مقدس، به روز مقاومت و پایداری دزفول نامگذاری شده است.

همراه اول به همین مناسبت ضمن ارائه مکالمه رایگان یک‌روزه درون‌شبکه برای تمامی مردم این استان با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره 10 ستاره 4 ستاره 2 مربع»، «یک هفته تخفیف بی‌سابقه در خریداری و فعال‌سازی بسته‌های اینترنت مدار فیروزه‌ای» برای خوزستانی‌ها را نیز تدارک دیده است.

تمامی مشترکان همراه اولی استان خوزستان می‌توانند با شماره گیری کد دستوری «ستاره 121 مربع» اقدام به خریداری این بسته‌های مدار فیروزه‌ای با تخفیف بی‌سابقه کنند.

همراه اول به پاس حماسه آفرینی مردم غیور خوزستان، کد تخفیف 2 میلیون ریالی رزرو کلبه و ویلا از طریق «جاجیگا» در نظر گرفته است.

همچنین به همین مناسبت اعتبار هدیه 1.5 میلیون ریالی خرید «نت باکس» که دستگاهی هوشمند برای تماشای آنلاین فیلم و سریال است نیز برای این مشترکان خوزستانی در نظر گرفته شده و درنهایت همراه اول 1 میلیون ریال اعتبار هدیه نیز برای خرید بیمه گوشی از طریق «آی بیمه» در نظر گرفته است.

مهلت استفاده از این کدهای تخفیف تا دوشنبه 8 خردادماه است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی