ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

«نوبیتکس»: از ۷ میلیون کاربر میزبانی می‌کنیم

صرافی رمزارزی «نوبیتکس» اعلام کرد ۷ میلیون کاربر را میزبانی می‌کند. نوبیتکس، زمستان سال گذشته اعلام کرده بود ۶ میلیون کاربر را میزبانی می‌کند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۵ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۱۴

صرافی رمزارزی «نوبیتکس» اعلام کرد ۷ میلیون کاربر را میزبانی می‌کند.

نوبیتکس، زمستان سال گذشته اعلام کرده بود ۶ میلیون کاربر را میزبانی می‌کند. اکنون پس از گذشت ۳ ماه این پلتفرم تبادل رمزارز یک میلیون کاربر جدید جذب کرده و آمار ۷ میلیون کاربر را به ثبت رسانده است.

بر اساس گزارش crypto.com در سال ۲۰۲۳ تعداد دارندگان رمزارز ۳۴ درصد رشد کرده‌ است. در حالی که در ژانویه ۲۰۲۳ حدود ۴۳۲ میلیون نفر در دنیا، در سبد دارایی خود رمزارز داشتند، این رقم در انتهای سال ۲۰۲۳ به ۵۸۰ میلیون نفر رسیده است.

نوبیتکس پیش از این در گزارش سال ۲۰۲۳ خود اعلام کرده بود سرعت رشد کاربران رمزارز در ایران بیشتر از جهان است. بر اساس گزارش Crypto Ownership در ایران حداقل ۱۳.۵ درصد مردم در بازار کریپتو فعال هستند. ایران از لحاظ نسبت جمعیت به کاربر پس از امارات، ویتنام و آمریکا در رده چهارم قرار دارد.

همچنین سال ۱۴۰۰ اتاق بازرگانی تهران گزارش داده بود ۱۲ میلیون نفر در ایران وارد بازار ارزهای دیجیتال شد‌ه‌اند که طبق این آمار می‌توان عدد ۱۵ میلیون کاربر مستقیم و غیرمستقیم را تخمین زد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی