ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نوبیتکس رقابت هکاتون دیفای را برای توسعه خدمات مالی غیرمتمرکز برگزار می‌کند

نوبیتکس جوایزی را برای برندگان این رقابت در نظر گرفته است.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۴ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۵

نوبیتکس رقابتی یک ماهه برای توسعه ایده‌های نوآورانه در حوزه دیفای و جذب این ایده‌های نوین و خلاقانه برگزار کرده است. «هکاتون دیفای» از 30 مرداد آغاز شده است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی نوبیتکس، پس از رونمایی از بستر تبادل غیرمتمرکز رمزارز «نوبی دکس» و کیف پول غیر امانی «لاکت ولت»، نوبیتکس رقابت هکاتون دیفای را آغاز کرده است. برنامه‌نویسان حوزه بلاکچین، تیم‌های فعال در دیفای، افرادی که اپلیکیشن، پلتفرم، طرح یا ایده در موضوعات مورد رقابت دارند، محققان حوزه نرم افزار و بلاکچین، دانشجویان و برنامه‌نویسان می‌توانند تا انتهای شهریورماه با بارگذاری پروژه‌های خود در وبسایت هکاتون دیفای به رقابت بپردازند.

نوبیتکس با رونمایی از نوبی‌دکس و لاکت ولت، بستر را برای ورود به دنیای دیفای در ایران ایجاد کرده و از فعالان کامیونیتی رمزارز، برنامه‌نویسیان و محققان برای ادامه این راه دعوت به عمل آورده است. در واقع هکاتون دیفای، گامی برای دستیابی به این هدف است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند با ارائه ایده یا پروژه خود از طریق ثبت لینک پروژه ایجاد شده روی گیت‌هاب یا سرویس گیت هم‌روش یا ارسال طرح در قالب PDF، در این رقابت شرکت کنند.

نوبیتکس در ادامه مسیر حمایت از طرح‌ها و اقدامات دیفای، علاوه بر دو جایزه 100 میلیون تومانی، امتیازهایی را برای طرح‌های برتر در نظر گرفته است که از جمله آنها می‌توان به افزودن اپلیکیشن‌های برتر به لاکت ولت و لیست کردن توکن پروژه برتر در نوبی‌دکس اشاره کرد.

لازم به ذکر است در مدت‌زمان برگزاری هکاتون، 6 کارگاه آموزشی با حضور متخصصان عرصه دیفای به‌صورت رایگان برگزار خواهد شد.

گفتنی است سه شنبه هفته گذشته نوبیتکس در جریان رویداد «دیفای» از دو محصول جدید رونمایی کرد. «نوبی‌دکس»، صرافی غیرمتمرکز ایرانی و «لاکت ولت»، کیف پول رمزارز غیر امانی دو محصول جدید این صرافی ارز دیجیتال هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی