ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نوبیتکس؛ برگزیده چهارمین جشنواره «نهال فین‌تک»

نوبیتکس به‌دلیل ارائه سرویس‌های مختلف به‌عنوان دومین شرکت برتر سال 1402، در دسته کسب‌وکارهای تأثیرگذار حوزه فین‌تک انتخاب شد.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۵:۵۷

برگزیدگان چهارمین جشنواره نهال فین‌تک در هفت دسته‌بندی مرتبط به حوزه فناوری‌های مالی معرفی شدند و نوبیتکس در دسته کسب‌وکارهای بزرگ و متوسط تأثیرگذار حوزه فین‌تک در سال 1402، به‌عنوان یکی از سه شرکت برتر انتخاب شد.

نوبیتکس به‌دلیل اعتماد بیش از 6 میلیون کاربر به این شرکت و ارائه سرویس‌هایی همچون خرید و فروش تعهدی، امکان استیکینگ و ایجاد صرافی غیرمتمرکز نوبی‌دکس به‌عنوان دومین شرکت برتر سال 1402 در دسته کسب و کارهای تأثیرگذار حوزه فین‌تک انتخاب شد.

رتبه اول در این حوزه به بلوبانک و رتبه سوم نیز به اسنپ‌پی تعلق گرفت. جشنواره نهال فین‌تک رویدادی است که در پایان هر سال با پرداختن به حوزه  فین‌تک در ایران، مجموعه‌ای از راهکارها، محصولات و افراد تأثیرگذار در این حوزه را معرفی می‌کند. برگزارکنندگان جشنواره تلاش کرده‌اند از این طریق به توسعه فناوری‌های نوین مالی و تبادل دانش در این حوزه کمک کنند. در جشنواره چهارم نهال فین‌تک یک هیئت داوری  ۱۱۰ نفره، اپلیکیشن، محصول، راهکار و استارتاپ‌هایی را که وارد این فضا شده‌اند، مورد ارزیابی قرار دادند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی