ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

پستکس خدمات پست خارجی را با قیمت قطعی معرفی کرد

سرویس پست خارجی پستکس با چندین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پست خارجی همکاری می‌کند.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۵

شرکت پستکس به‌عنوان اولین هاب پستی ایران، به‌تازگی از سرویس پست خارجی یا بین‌المللی خود رونمایی کرده است. این شرکت برای اولین‌بار در ایران می‌تواند خدمات پست خارجی را از درب تا درب و با امکان تأیید قطعی قیمت ارائه دهد.

ارسال بسته پستی به خارج از کشور، یکی از چالش‌های اصلی پیش روی ایرانیان بوده است. اکثر شرکت‌های پست بین‌المللی در ایران فعالیت نمی‌کنند یا با محدودیت‌هایی مواجه هستند. شرکت پستکس که خودش را اولین هاب پستی ایران معرفی می‌کند، پیش‌ازاین خدمات متنوعی را در قالب ارسال مرسولات پستی ارائه کرده است. حال برای اولین‌بار، این شرکت خدمات پست خارجی یا بین‌المللی را با دو ویژگی مهم انجام می‌دهد: ارائه خدمات از درب تا درب و امکان تأیید قطعی قیمت.

سرویس پست خارجی پستکس با چندین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پست خارجی همکاری می‌کند که از میان آن‌ها می‌توان به PDE، شیپیتو، آرامکس، چاپار، راه آسمان آبی و ماهکس اشاره کرد. سرویس‌های پست بین‌المللی معتبر مانند DHL یا FEDEX نیز ارسال نهایی بسته به مقصد را بر عهده می‌گیرند. همکاری با این شرکت‌های بزرگ باعث شده است تا پوشش پستکس به ۲۰۲ کشور در دنیا برسد و کاربران این پلتفرم بتوانند تنوع وسیعی از کالاها را به اقصی نقاط جهان ارسال نمایند. 

البته باید توجه داشت که سرویس پست خارجی پستکس براساس قوانین بین‌المللی و قوانین داخلی کشورهای مبدأ و مقصد انجام می‌شود و شامل تعرفه‌های گمرکی نیز خواهد بود. بنابراین برای ارسال مرسوله بین‌المللی از طریق پستکس باید عکس کالا یا کالاهای مدنظر را در سامانه این شرکت آپلود کرده و شرکت سرویس‌دهنده را انتخاب کنید. درنهایت ظرف مدت حداکثر یک ساعت، قیمت قطعی ارسال مرسوله به شما اعلام خواهد شد.

 
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی