ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

ایرانسل از شبکه ارتباطات یکپارچه خود در الکامپ رونمایی کرد

گزارشی از روز چهارم ایرانسل در نمایشگاه الکامپ را باهم مرور می‌کنیم.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۷ تیر ۱۴۰۲ | ۱۷:۵۵

شبکه ارتباطات یکپارچه ایرانسل «شایا» در غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ رونمایی شد. همچنین کارگاه‌هایی با حمایت این اپراتور امروز برگزار شد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی ایرانسل، امروز - چهارشنبه، 7 تیرماه 1402 - و در چهارمین روز نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، با هدف ارائه خدمات و تجربه‌های ایرانسل درزمینه پشتیبانی مشتریان به سازمان‌ها و کسب‌وکارهای کوچک، متوسط و بزرگ، شبکه ارتباطات یکپارچه ایرانسل «شایا» به‌عنوان پلتفرم Call Center as a Service، رونمایی شد.

شبکه ارتباطات یکپارچه ایرانسل سرویسی است که با هدف تحول فضای کسب‌وکار، خصوصاً در گسترش فرهنگ مشتری‌مداری، خدمات برون‌سپاری مراکز ارتباط با مشتریان و توسعه نرم‌افزار را به کسب‌وکارها ارائه می‌کند.

ازجمله مزایای سرویس شایا می‌توان به مرکز تماس هوشمند و مبتنی بر هوش مصنوعی، نرم‌افزار کاربردی دستیار هوشمند و پلتفرم پیشرفته چت، ارزیابی مستمر کیفیت خدمات پشتیبانی، فضای آموزش حضوری و پلتفرم آموزش آنلاین، تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پیشرفته، گزارش‌دهی و ارائه داشبوردهای هوشمند آنلاین مدیریتی و… اشاره کرد. این سرویس با هدف برون‌سپاری خدمات مرکز ارتباط، طراحی و اجرا شده است.

برگزاری الکام تاکز و کارگاه‌های تخصصی ایرانسل

امروز چهارشنبه 7 تیرماه در چهارمین روز از نمایشگاه الکامپ 1402، آکادمی ایرانسل کارگاه‌های رایگان «تبلیغات در جهان دیجیتال و معرفی محصول» و «بررسی بازار بلاکچین و NFT»، «هوش مصنوعی» و «توسعه محصول» را در غرفه ایرانسل در سالن 38 نمایشگاه برگزار کرد.

ایرانسل شبکه ارتباطات یکپارچه

اولین کارگاه امروز به موضوع تبلیغات در جهان دیجیتال اختصاص داشت که در آن، درباره تأثیرات امکانات دیجیتال و فرصت‌ها و تهدیدهای آن در معرفی محصول گفت‌وگو شد.

کارگاه دیگر به موضوع هوش مصنوعی اختصاص داشت تا حاضرین در این کارگاه با مفهوم هوش مصنوعی و کاربردهای آن، چگونگی استفاده از داده‌های خرد و کلان برای رسیدن به استراتژی‌های داده‌‌محور به‌ویژه در کسب‌و‌کارها و… آشنا شوند.

دو کارگاه ایرانسل نیز امروز به موضوع بررسی بازار بلاکچین و NFT و توسعه محصول اختصاص داشت.

اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران در بخش ویژه‌ای، همه‌روزه و در چهار نوبت کارگاه‌هایی با محوریت هوش مصنوعی، بلاکچین، تحول دیجیتال سازمان‌ها و صنایع، مسیر یادگیری برنامه‌نویسی، فناوری‌های مالی، مدیریت منابع انسانی، توسعه محصول، تبلیغات در جهان دیجیتال و… برگزار می‌کند. این اپراتور همچنین حامی رویداد الکام تاکز است که در روزهای نمایشگاه الکامپ 1402 با هدف بررسی آخرین تحولات، روندها و چالش‌های اکوسیستم نوآوری ایران در قالب پنل‌ها و سخنرانی‌ها برگزار می‌شود.

ایرانسل اولین اپراتور ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، با رویکرد برنامه جامع «تحول دیجیتال»، در سالن اصلی 38 و سالن ۸ و ۹ بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ شرکت کرده است.

این اپراتور آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی، هوش مصنوعی، نوآوری و تحول دیجیتال را در الکامپ به بازیدکنندگان و علاقه‌مندان معرفی می‌کند.

غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ که روز پایانی آن فردا، 8 تیرماه است، مانند نمایشگاه‌های گذشته، تحت پوشش شبکه نسل پنج تلفن همراه 5G است و بازدیدکنندگان می‌توانند کاربست‌های (use case) مختلف 5G را با ایرانسل تجربه کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی