ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

رایتل برای دومین‌بار «کارفرمای سلامت‌محور» شد

رایتل برای دومین‌بار تندیس و لوح کارفرمای برتر سلامت‌محور استان تهران را به‌دست آورد. 

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۲:۲۰

در سی‌وپنجمین دوره جشنواره «امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید»، تندیس و لوح کارفرمای برتر سلامت‌محور استان تهران به رایتل اعطا شد. رایتل پیش‌ازاین در سی‌وسومین دوره این جشنواره نیز برای همین عنوان برگزیده و از آن تقدیر شده بود.

به گزارش روابط‌عمومی رایتل، در این مراسم از «حسین ملازاده»، مدیرعامل رایتل، در راستای تأمین، حفظ و ارتقای سطح سلامت نیروی کار – که یکی از عوامل مهم رشد و ارتقای فناوری و تولید است – و همچنین بسترسازی پرونده الکترونیک سلامت به‌عنوان «کارفرمای سلامت‌محور استان تهران» با اهدای لوح و تندیس تقدیر و تجلیل شد و «محمدعلی زارع»، مدیرکل سرمایه‌های انسانی و پشتیبانی رایتل، این جایزه را به نمایندگی از مدیرعامل دریافت کرد.

همچنین در این مراسم از «افشین نیکوروش»، مدیر امور رفاهی رایتل، در حوزه بهداشت و ایمنی محیط کار و در راستای حفظ و بهبود سلامت کارگران و توسعه محیط کار سالم، قدردانی به‌عمل آمد.

گفتنی است جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در راستای اجرای ماده ۱۹۵ قانون کار و با هدف نهادینه‌سازی فرهنگ خلاقیت و نوآوری، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش و تجلیل از کارگران نخبه، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی نمونه، هرساله در سه مرحله مقدماتی، استانی و ملی و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی