ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

جشنواره «تراکنش داغ سداد» با جوایز میلیاردی برگزار می‌شود

پذیرندگان دستگاه‌های کارتخوان سداد با افزایش تعداد تراکنش خود می‌توانند شانس برنده شدنشان را افزایش دهند.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۰:۵۶

جشنواره «تراکنش داغ سداد» ویژه دارندگان کارتخوان، از سیزدهم آبان‌ماه تا سیزدهم دی‌ماه 1402 همراه با جوایز میلیاردی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، این جشنواره مختص دارندگان دستگاه‌های کارتخوان و پذیرندگان خرد سداد است و 20 پذیرنده برتر هر استان که بیشترین تراکنش را داشته باشند، در این قرعه‌کشی مشارکت داده می‌شوند. چنانچه «تعداد تراکنش‌ها» و «جمع مبلغ تراکنش‌های پذیرنده» در فاصله زمانی 13 آبان تا 13دی‌ماه بیشتر از دو ماه گذشته خود باشد، امتیاز پذیرنده با ضریب دو محاسبه می‌شود.

بنابر اعلام این مجموعه، هر یک میلیون تومان تراکنش، یک شانس برای قرعه کشی به حساب می‌آید. پذیرندگان می‌توانند از اینجا نمایش آنی تراکنش‌های خود را رصد کنند.

در جشنواره «تراکنش داغ سداد» که از سیزدهم آبان‌ماه کار خود را آغاز کرده است، در مجموع دو میلیارد تومان جایزه پرداخت می‌شود. دو پذیرنده خوش‌شانسی که با کسب امتیاز بیشتر، ضریب بردن خود را افزایش دهند هر کدام 500 میلیون تومان دریافت می‌کنند و 10 جایزه 100 میلیون تومانی نیز به قید قرعه نصیب 10 پذیرنده دیگر می‌شود.
پذیرندگان با افزایش تعداد تراکنش‌ روی دستگاه‌های کارتخوان سداد و بالا بردن مبلغ تراکنش‌های خود در این بازه دو ماهه، می‌توانند شانس برنده شدن خود را افزایش دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی