ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

دومین دوره بورسیه تحصیلی همراه اول آغاز شد

دریافت حقوق تا سقف ۲۰ میلیون تومان در ماه متناسب با زمان فعالیت در همراه اول از مزایای این بورسیه تحصیلی محسوب می‌شود.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۱۵

«همراه اول» دومین دوره بورسیه تحصیلی خود را ویژه مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی برق، کامپیوتر، صنایع و مدیریت در دانشگاه تهران با هدف حمایت از دانشجویان نخبه و بااستعداد آغاز کرد.

این بورسیه مربوط به سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ و صرفاً در مقطع «کارشناسی ارشد دانشگاه تهران» برای گرایش‌های مدیریت، مدیریت کسب‌وکار، مهندسی برق، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر تعریف شده است.

گرایش‌های مدیریت شامل مدیریت استراتژیک، سیستم‌های اطلاعاتی پیشرفته، هوشمندی کسب‌وکار، مهندسی مالی و مدیریت ریسک، مدیریت استراتژیک منابع انسانی و سیستم‌های اطلاعاتی پیشرفته است.

گرایش‌های مدیریت کسب‌وکار شامل استراتژی، بازاریابی، سیستم‌های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات، عملیات و زنجیره تأمین، فناوری و مالی است.

گرایش‌های مهندسی برق و صنایع نیز به‌ترتیب شامل مخابرات سیستم و شبکه‌های مخابراتی، مدل‌سازی سیستم‌ها و تحلیل داده‌ها، روش‌های بهینه‌سازی، لجستیک و زنجیره تأمین و مدیریت پروژه است.

گرایش‌های مهندسی کامپیوتر نیز شامل نرم‌افزار هوش مصنوعی و رباتیک و نرم‌افزار است.

ازجمله مزایای این طرح می‌توان به دریافت حقوق تا سقف ۲۰ میلیون تومان در ماه متناسب با زمان فعالیت در همراه اول، تخصیص هزینه خرید لپ‌تاپ، تبلت و گوشی هوشمند از ۱۵ میلیون تومان تا ۴۵ میلیون تومان متناسب با رتبه کنکور کارشناسی ارشد اشاره کرد.

همچنین افرادی که موفق به دریافت این بورسیه شوند، این امکان را خواهند داشت که پایان‌نامه‌ و دستاوردهای تحصیلی خود را با حمایت شرکت همراه اول تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان انجام دهند.

شرکت در کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی حوزه ICT و تجربه حضور در پروژه‌های ملی و تحقیق و توسعه همراه اول، بخش دیگری از مزیت‌های این بورسیه تحصیلی محسوب می‌شود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بورسیه تحصیلی می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی