ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

امکان خرید از دیجی‌کالا با استفاده از کالابرگ فراهم شد

خرید از دیجی‌کالا با استفاده از کالابرگ الکترونیکی امکان‌پذیر شد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۵

بعد از جایگزینی یارانه نقدی با کالابرگ الکترونیکی به صورت اختیاری، دیجی‌کالا اعلام کرده است برای افرادی که کالابرگ را در اختیار دارند، امکان خرید از سوپرمارکت مجازی این فروشگاه اینترنتی را به وجود آورده است.

در شهریور سال جاری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به جایگزینی یارانه نقدی ۳۰۰ هزار تومانی با ۱۱ قلم کالای اساسی با عنوان طرح کالابرگ الکترونیکی نموده است. در این طرح، افراد می‌توانند به صورت اختیاری از این کالابرگ الکترونیکی استفاده کرده و ۱۱ نوع کالای اساسی را با قیمت‌های تعیین شده در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ خریداری نمایند.

دیجی‌کالا اعلام کرده است که اقلام شیر، ماست، پنیر، قند و شکر، مرغ، تخم‌مرغ، گوشت قرمز منجمد، روغن، برنج، حبوبات و ماکارونی، کالاهایی هستند که سرپرستان خانوار در سراسر ایران می‌توانند از سوپرمارکت دیجی‌کالا از طریق کالابرگ الکترونیکی خود خریداری کنند.

کاربران برای استفاده از خدمات کالابرگ در دیجی‌کالا می‌توانند وارد اپلیکیشن یا سایت دیجی‌کالا شده، سپس به صفحه اختصاصی کالابرگ رفته و محصولات سوپرمارکتی مورد نیاز خود را از بین موارد موجود انتخاب کنند. در مرحله بعد، آدرس و زمان ارسال محصولات را مشخص کنند. سپس کد احراز کالابرگ خود را ثبت کرده تا اعتبار مرتبط به حساب افزوده شود.

همچنین کاربران می‌توانند کد ۸ رقمی احراز را از اپلیکیشن شبکه ملی اعتبار «شما» اخذ کرده یا با شماره دستوری ۵۰۰۱۴۶۳# این کد را دریافت کنند.

 طرح کالابرگ الکترونیک به‌منظور حفظ سفره غذایی مردم در مواجهه با تورم و پیشگیری از مشکلات تغذیه‌ای اجرا شده است. با اجرای طرح کالابرگ الکترونیک، پنج دهک اول درآمدی می‌تواند از امتیاز تشویقی این طرح بهره‌مند شود؛ بدین صورت که ۵۰ درصد از یارانه‌ کاربران از میان ۱۱ قلم کالای اساسی تعریف‌شده و از میان ۹۰ هزار فروشگاه متصل به این طرح خریداری و مصرف شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی