ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

سرویس امنیت سفر اسنپ برای رانندگان بازطراحی شد

در نسخه جدید سرویس امنیت سفر، امکاناتی مانند اشتراک‌گذاری سفر و تماس فوری با پلیس و اورژانس برای کاربران راننده اضافه شده است.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۳۷

سرویس «امنیت سفر» اپلیکیشن «اسنپ» برای ارتقای امنیت کاربران راننده بازطراحی شده است. در نسخه جدید این سرویس، امکاناتی، مانند اشتراک‌گذاری سفر و تماس فوری با پلیس و اورژانس، اضافه شده است. 

در نسخه جدید «امنیت سفر»، کاربران راننده اسنپ می‌توانند مشخصات، جزئیات سفر و موقعیت مکانی‌شان را با دیگران به اشتراک بگذارند تا افراد خانواده و دوستانشان بتوانند درصورت نیاز مسیر و موقعیت مکانی لحظه‌ای آن‌ها را طی سفر دنبال کنند. این قابلیت پیش‌ازاین برای مسافران در دسترس بود.

همچنین کاربران راننده می‌توانند درصورت بروز هر مشکلی، مانند تصادف خودرو، تهدید، سرقت و درگیری کلامی یا فیزیکی، سریع و آسان با پلیس یا اورژانس تماس بگیرند. تیم محصول اسنپ با افزودن ویژگی‌های جدید به اپلیکیشن، امنیت و آرامش خاطر کاربران راننده و مسافران را در اولویت قرار داده است.

قابلیت «ثبت گزارش اضطراری» راه ارتباطی سریع کاربران راننده با تیم «امنیت سفر» است که درحال‌حاضر به‌صورت آزمایشی برای بخشی از کاربران راننده فعال شده و به‌زودی برای همه کاربران راننده فعال می‌شود.

استفاده از سرویس «امنیت سفر»

پس از پذیرش درخواست سفر و سوار شدن کاربر مسافر، گزینه «امنیت سفر» در گوشه بالا سمت چپ اپلیکیشن کاربر راننده اسنپ به‌شکل سپری قرمز نمایش داده می‌شود. همچنین کاربران راننده می‌توانند در قسمت جزئیات سفر با کشیدن فلش روبه‌بالا گزینه «امنیت سفر» را مشاهده کنند.

با زدن روی دکمه «تماس با اورژانس» یا «تماس با پلیس» کاربر راننده می‌تواند به‌آسانی با این مراکز تماس بگیرد. با استفاده از گزینه «ارسال مشخصات سفر» هم کاربران راننده می‌توانند درصورت لزوم موقعیت مکانی زنده‌‌شان را برای نزدیکان یا دوستانشان ارسال کنند. لینک ارسال‌شده برای مشخصات سفر تا ۱۵ دقیقه بعد از پایان یا لغو سفر فعال است و بعدازآن منقضی خواهد شد.

در کنار این امکانات، در صفحه اصلی سرویس «امنیت سفر» مرتب نکات آموزشی درباره رعایت موارد امنیتی هنگام سفر به کاربران راننده اطلاع‌رسانی می‌شود. اسنپ می‌گوید با این امکانات جدید، به تعهدش برای افزایش امنیت و آسایش کاربران پایبند بوده و امیدوار است این اقدامات تجربه سفر کاربران را بهبود بدهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی