ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

آغاز همکاری پرداخت الکترونیک سداد و شرکت پست در حوزه خدمات پرداخت الکترونیکی

براساس تفاهم‌نامه اخیر، مرسولات پستی به دستگاه‌های کارتخوان پیشرفته مجهز می‌شوند.

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۳۵

شرکت پرداخت الکترونیک سداد و شرکت ملی پست برای تجهیز ابزار و سرویس‌های پرداختی پستی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. این تفاهم‌نامه به امضای مدیران عامل شرکت پست و شرکت پرداخت الکترونیک سداد رسید.

گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مراسم امضای این تفاهم‌نامه که در اولین نمایشگاه پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته برگزار شد

بر اساس این  تفاهم‌نامه شرکت پرداخت الکترونیک سداد ابزارها و سرویس‌های پرداختی موردنیاز خدمات پستی را تأمین خواهد کرد. تأمین دستگاه‌های کارت‌خوان سیار تحویل مرسولات، ایجاد درگاه پرداخت شرکت پست و نصب دستگاه‌های کارت‌خوان دفاتر و شعب خدمات پستی از جمله خدماتی است که شرکت پرداخت الکترونیک سداد ازاین‌پس به کاربران پست ارائه خواهد کرد.

«محمود لیائی»، مدیرعامل شرکت ملی پست ضمن تقدیر از مشارکت شرکت پرداخت الکترونیک سداد در تجهیز ناوگان پست گفت: «استفاده هرچه بیشتر از خدمات پرداخت الکترونیکی در حوزه پست به افزایش کیفیت، شفافیت و سهولت دسترسی به سرویس‌ها کمک می‌کند و امیدواریم شرکت سداد با ارائه خدمات پایدار و باکیفیت به رضایتمندی هر چه بیشتر مردم عزیزمان از پست یاری رساند.»

«محمدحسین کاشی»، مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد هم در تشریح اقدامات انجام شده در زمینه این همکاری گفت:

«ما به‌عنوان بازوی بانک ملی ایران در حوزه پرداخت الکترونیکی وظیفه خود می‌دانیم به ارتقای سطح خدمات نظام در تمامی حوزه‌ها از جمله پست کمک کنیم. با همین رویکرد نیز در هر حوزه‌ای که برای بانک ملی و شرکت پرداخت الکترونیک سداد امکان و زمینه خدمت‌رسانی فراهم باشد، همکاری و مشارکت می‌کنیم.»

به گفته وی بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که امروز به امضا رسید، تحویل مرسولات پستی به دستگاه‌های کارت‌خوان پیشرفته مجهز می‌شوند. دستگاه‌های کارت‌خوان سداد نیز در تمامی دفاتر و شعب پست نصب خواهند شد و درگاه پرداخت الکترونیک سداد هم در پورتال شرکت پست آماده ارائه خدمات پرداخت است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی