ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

طرح معرفی تهران به اینفلوئنسرهای خارجی آغاز شد

این موضوع درحالی رخ می‌دهد که پیش‌ازاین، در سال‌های گذشته و حتی روزهای اخیر، ورود برخی بلاگرها به کشور حواشی به‌همراه داشته است.

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۲

شهرداری تهران طرح جدیدی برای جذب اینفلوئنسرهای خارجی به اجرا گذاشته است تا از این طریق بتواند پایتخت ایران را به گردشگران جهان معرفی کند. این موضوع درحالی رخ می‌دهد که پیش‌ازاین، در سال‌های گذشته و یا حتی روزهای اخیر، ورود برخی افراد سرشناس خارجی به کشور ازجمله بلاگرها، بازیگران و... حواشی زیادی را به‌همراه داشته است.

«امیر قاسمی»، سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران، درباره حضور اینفلوئنسر‌های خارجی در تهران اظهار کرد: «طرح بازدید افراد تأثیرگذار کشور‌های مختلف از ایران مدتی است که به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی آغاز شده و ستاد گردشگری شهرداری تهران نیز به‌واسطه مأموریت‌هایی که در حوزه معرفی تهران دارد، همکاری خود را با این سازمان برای معرفی بخش‌های مختلف تهران به اینفلوئنسر‌های خارجی آغاز کرده است.»

وی ادامه داد: «شهرداری تهران تلاش می‌کند با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته، بهترین تصویر از تهران و ایران را به این دسته از گردشگران معرفی کند تا انتشار پست‌های آن‌ها درخصوص ایران، در صفحات مجازی اینفلوئنسر‌ها، بتواند به جذب افراد بیشتری برای بازدید از ایران و تهران منجر شود.»

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران تصریح کرد: «متأسفانه تحریم‌ها، هجمه علیه ایران و برخی مشکلات دیگر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در حضور گردشگران تأثیرگذار بوده، اما درعین‌حال از فرصت‌هایی برای جذب گردشگران خارجی استفاده شده است که در این راستا می‌توان به مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی کشور ونزوئلا اشاره کنم که از طریق آن برای حضور گردشگران به تهران دعوت کردم و بازتاب زیادی در ۱۸ شبکه دیگر این کشور داشت.»

وی با اشاره به اینکه در همین راستا برای معرفی تهران به اینفلوئنسر‌ها نیز گام برمی‌داریم، افزود: «ستاد گردشگری با بررسی مسیر‌های گردشگری شهر تهران، از بافت تاریخی تا طبیعت و خوراک و... ، درنظر دارد که بهترین‌های تهران را در یک بسته گردشگری در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • Rezahan
  Rezahan | 4 هفته قبل

  حیف این پول.
  شاید هم اینفلوئنسری بیاد که در سایت بسیار خاصی فعالیت میکنه

 • rayacoder
  rayacoder | 4 هفته قبل

  اینهمه سرو صدا برای تبلیغ در ونزوئلا ؟!! ونزوئلایی بدتر از ایرانی پول داره بیاد ایران؟ حالا به غیر از اون بیاد اینجا با چی با خانوادش در ارتباط باشه؟ با زورافزارهایی که نسخه 10 سال پیش تلگرام رو کپی کردن؟!!

مطالب پیشنهادی