ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

مرکز تجارت الکترونیکی به موضوع فروش قسطی آنلاین ورود کرد؛ فراخوان برای فعالین حوزه «تجارت‌یار»

مرکز تجارت الکترونیکی از کلیه متقاضیان به‌عنوان شرکت تجارت‌یار در رسته فروش اقساطی هوشمند دعوت کرده است تا در فضای محیط آزمون تنظیم‌گری حضور یابند.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۱:۴۶

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در راستای رشد فروش اقساطی هوشمند، از کلیه متقاضیان فعالیت در این حوزه به‌عنوان شرکت تجارت‌یار، برای بررسی ابعاد فروش اقساطی دعوت کرده است تا دستورالعملی برای این کار تهیه شود.

به گزارش دیجیاتو، مرکز تجارت الکترونیکی در جدیدترین فراخوان خود اعلام کرده است که با توجه به توسعه فعالیت‌های فروش اقساطی و ضرورت ایجاد زیرساخت‌های لازم برای بهره‌مندی از امکانات تجارت الکترونیکی، از بازیگران علاقه‌مند برای فعالیت در این حوزه دعوت می‌شود تا در فضای محیط آزمون تنظیم‌گری (سندباکس) حضور یابند.

با توجه به اینکه قدرت خرید مردم بیش‌ازپیش محدود شده است، ازاین‌رو، از روش‌های به‌صرفه‌تر خرید آنلاین بیشتر استقبال می‌شود. خرید به‌صورت اعتباری، دریافت وام از لندتک‌ها و خرید قسطی ازجمله روش‌های جدید خرید به‌صرفه است‌‌.

در گذشته، امور وام‌دهی و خدمات اعتباری به‌عنوان یک حوزه انحصاری در اختیار بانک‌ها قرار داشت. اما در پی پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده افراد از فضای دیجیتال، یک پدیده جدید به نام «لندتک» یا همان تکنولوژی اعتباردهی آنلاین به‌وجود آمد.

مهلت درخواست و ارائه طرح‌ها برای مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز تا پایان بهمن‌ماه ۱۴۰۲ درنظر گرفته شده است و افراد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر، سؤالات خود را از طریق رایانامه homa@ecommerce.gov.ir بیان کنند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند در زمان مقرر، درخواست خود را از طریق سایت irantama.mefa.ir ثبت کنند و طرح خود را ارائه دهند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی