ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

حضور گروه شاتل در بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ

شاتل، نماوا و شاتل موبایل در الکامپ ۲۷

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۵۲

«شاتل» همراه زیرمجموعه‌های خود در الکامپ امسال حاضر خواهد بود.

به گزارش روابط‌عمومی شاتل، این مجموعه به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات در بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ حضور خواهد یافت.

امسال اولین بار است که گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات شاتل، «شاتل‌موبایل» و «نماوا»، به‌صورت یکپارچه در این نمایشگاه حضور خواهند یافت. هدف این مجموعه از شرکت در الکامپ معرفی و ارائه مجموعه کاملی از راهکارهای ارتباطی ویژه کاربران خانگی و سازمانی، ازجمله انواع سرویس‌های اینترنت، راهکارهای سازمانی، خدمات شاتل‌موبایل و پلتفرم تماشای آنلاین فیلم و سریال نماوا است.

شاتل خدماتش را به دو دسته اصلی، راهکارهای خانگی و راهکارهای سازمانی، تقسیم‌بندی کرده است. راهکارهای خانگی، شامل انواع خدمات اینترنت پرسرعت، تلفن، تلفن همراه و پلتفرم VOD نماوا، همچنین راهکارهای سازمانی، مانند خدمات اینترنت سازمانی، تلفن سازمانی (VoIP)، دیتاسنتر، شبکه خصوصی، شاتل‌موبایل و نماوای سازمانی هستند.

علاقه‌مندان به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، کاربران خانگی سرویس‌های اینترنت، مدیران کسب‌وکارها و صنایع‌، علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین و... می‌توانند با بازدید از غرفه شاتل در این نمایشگاه، با راهکارهای موجود برای رفع نیازهای ارتباطی، به‌ویژه سرویس اینترنت فیبر نوری به‌عنوان جدیدترین سرویس شاتل آشنا شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی