ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

اتاق بازرگانی تهران می‌گوید «مسئولان Anext»، مرتبط با تیک‌تاک، به ایران می‌آیند

مسئولان تیک‌تاک برای ارتقای همکاری‌های تجاری اقتصادی به تهران می‌آیند.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۱۰ تیر ۱۴۰۲ | ۱۵:۴۶

اتاق بازرگانی خبر داده است که مدیران شرکت «Anext» به ایران سفر می‌کنند. براساس فایلی که اتاق بازرگانی ایران هم‌زمان با این خبر منتشر کرده است، به‌نظر می‌رسد این گروه با تیک‌تاک در ارتباط است؛ هرچند جستجو در فضای اینترنت درباره ارتباط Anext، شرکت تیک‌تاک و حتی دوئین (Douyin) نتیجه چندان مستقیمی به‌دست نمی‌آید. رسانه‌های زیادی نیز براساس خبر اتاق بازرگانی اعلام کرده‌اند که مسئولان تیک تاک به ایران می‌آیند.

به گفته اتاق بازرگانی این شرکت، این مسئولان به دعوت رسمی مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت و به‌منظور آشنایی با ظرفیت‌­ها و توانمندی‌­های بنگاه‌­های تولیدی و تأمین‌کنندگان ایرانی، حضور در نمایشگاه الکامپ و بهبود سطح همکاری‌های تجاری-اقتصادی بین دو کشور به تهران آمده‌اند.

درنهایت هم گفته شده است که اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد یک همایش تجاری را برای دیدار و مذاکره فعالان اقتصادی ایرانی با رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل این شرکت و نیز آشنایی با فرصت‌های ورود به بازار چین از طریق پلتفرم‌های معتبر در چین، در ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۱ تیرماه ١۴٠٢ در محل ساختمان اصلی اتاق تهران در خیابان وزرا برگزار کند.

دیجیاتو به‌شکل مستقل نمی‌تواند ارتباط میان شرکت Anext و گروه دوئین با تیک‌تاک را تأیید کند و خبر منتشرشده از سوی اتاق بازرگانی تا حد زیادی مبهم است. نکته جالب اینجاست که ظرفیت ثبت‌نام برای حضور در این جلسه هم به‌سرعت به اتمام رسیده است!

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی