ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

تریبون ۵ ساله شد

تریبون در آستانه ورود به ششمین سال فعالیت خود، قصد دارد شادی ۵ سال فعالیتش را با کسب‌وکارها و رسانه‌ها به اشتراک بگذارد.

سوره پوراشرف
نوشته شده توسط سوره پوراشرف | ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۱:۱۵

پلتفرم رپورتاژ آگهی تریبون، ۵ سالگی خود را با همراهی بیش از ۲هزار رسانه فارسی‌زبان، ۱۰هزار رسانه بین‌المللی و ۴۰هزار کسب‌وکار، با جشنواره «یک کیک پر از لینک» جشن می‌گیرد.

کسب‌‌وکارها در این جشنواره می‌توانند تا ۷۰درصد رپورتاژ آگهی فارسی و بین‌المللی و بک ‌لینک را ارزان‌تر بخرند و تا ۲۰درصد تخفیف بیش‌تر برای خرید بعدی دریافت کنند. همچنین در این جشنواره با خرید محصول لینک‌پرومکس تریبون، تا ۲۰ درصد تخفیف برای خریدهای بعدی، ارائه می‌شود.

پلتفرم تریبون در طول فعالیت خود ارتباط کسب‌وکارها با رسانه‌ها را تسهیل کرده است و با ایجاد فرصت‌های متنوع سبب بهبود چرخ اقتصادی رسانه‌ها شده است. رپورتاژ آگهی فارسی، رپورتاژ آگهی خارجی، بک لینک، لینک‌پرومکس و محتوا از محصولات و سرویس‌هایی است که در طول ۵ سال گذشته به سبد خدمات تریبون اضافه شده است.

کسب‌وکارها تاکنون از طریق پلتفرم تریبون بیش از ۲۳۰هزار رپورتاژ در رسانه‌های داخلی منتشر کرده‌اند. هم‌چنین تاکنون بیش از ۳۰هزار بک لینک از طریق پلتفرم تریبون در رسانه‌ها منتشر شده است. لینک‌پرومکس از محصولات جدید تریبون است که کسب‌وکارها به‌کمک آن در مقالات برتر رسانه‌ها در رتبه‌بندی گوگل، لینک‌های خود را منتشر می‌کنند. این محصول نیز مورد استقبال کسب‌وکارها قرار گرفته است و تاکنون نزدیک به ۳هزار لینک‌پرومکس در رسانه‌ها منتشر شده است.

جشنواره ۵ سالگی تریبون

تریبون در آستانه ورود به ششمین سال فعالیت خود، قصد دارد شادی ۵ سال فعالیتش را با کسب‌وکارها و رسانه‌ها به اشتراک بگذارد. به همین مناسبت، جشنواره «یک کیک پُر از لینک» تریبون از ۷ اسفندماه ۱۴۰۲ شروع می‌شود تا فرصت کم‌نظیری در اختیار کسب‌وکارها برای خرید خدمات با هزینه پایین و رسانه‌ها برای کسب درآمد بیشتر قرار گیرد.

در جشنواره تریبون تا ۷۰ درصد تخفیف برای خرید رپورتاژ آگهی فارسی و بین‌المللی و بک‌ لینک به کسب‌وکارها ارائه می‌شود. به‌علاوه، براساس تخفیف پلکانی درنظر گرفته‌شده در این جشنواره، کسب‌وکارها با خرید ۱۰، ۴۰ و بیش از ۷۰ میلیون رپورتاژ آگهی و بک لینک به‌ترتیب ۱۰درصد تخفیف تا سقف یک‌میلیون تومان، ۱۵درصد تا سقف پنج‌میلیون تومان و ۲۰درصد تخفیف تا سقف ۱۰میلیون تومان دریافت می‌کنند.

همچنین با خرید ۳، ۶ و بیش از ۹ میلیون تومان لینک‌پرومکس، به‌ کسب‌وکارها تخفیف به‌ترتیب ۱۰ درصد تا سقف یک میلیون تومان، ۱۵درصد تا سقف دو میلیون تومان و ۲۰درصد تا سقف ۳میلیون تومان ارائه می‌شود. تخفیف‌های پلکانی تنها یک‌بار به کسب‌وکارها ارائه می‌شود و تا پایان سال ۱۴۰۲ امکان استفاده از این کد تخفیف‌ها وجود دارد.

برای آگاهی بیش‌تر می‌توانید از طریق این لینک، وارد لندینگ جشنواره شوید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی