ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

وان پلاس 12
موبایل

وان‌پلاس طراحی وان‌پلاس 12 را به نمایش گذاشت [تماشا کنید]

وان‌پلاس 12 از طراحی مشابه نسل قبلی خود بهره می‌برد و روی پنل پشتی‌اش یک ماژول دوربین دایره‌ای‌شکل به‌چشم می‌خورد.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۰

وان پلاس در تاریخ 4 دسامبر (13 آذرماه) در چین از گوشی وان پلاس ‍‍۱۲ رونمایی می‌کند. حالا پیش از معرفی رسمی، شاهد انتشار تیزر رسمی وان پلاس 12 هستیم که طراحی آن را به نمایش می‌گذارد.

این دستگاه از طراحی مشابه با نسل قبلی‌اش بهره می‌برد و روی پنل پشتی‌اش با یک ماژول دایره‌ای‌شکل روبه‌رو هستیم. با وجود این شباهت، تغییراتی میان طراحی وان پلاس ۱۱ و وان پلاس ۱۲ وجود دارد.

طراحی وان پلاس 12

دکمه سایلنت‌کردن پرچمدار آینده وان پلاس به‌جای سمت راست، در سمت چپ قرار گرفته است. به گفته وان پلاس، این تغییر باعث استفاده از آنتن جدید شده است که بهبود عملکرد گیمینگ این دستگاه را در پی دارد.

وان پلاس می‌گوید با آزمایش‌های داخلی، به این سبک طراحی دست یافته است. با این سبک، آنتن‌های گیمینگ به محل بهینه در زمان در دست گرفتن گوشی به‌صورت افقی منتقل شده است. به گفته وان پلاس، پرچمدار آینده‌اش از فناوری آنتن فوق‌کامپکت استفاده می‌کند و از اولین تکنولوژی ادغام آنتن اسلایدر سایلنت‌کردن بهره می‌برد که در این صورت، تأخیر در بازی‌ها تا 15 درصد کاهش می‌یابد.

طراحی وان پلاس 12

وان پلاس همچنین رنگ‌های وان پلاس 12 را هم اعلام کرده است؛ این گوشی هوشمند در رنگ‌های سبز، مشکی و سفید روانه بازار می‌شود. درنهایت به گفته این شرکت، وان پلاس ۱۲ از نسل چهارم دوربین هاسلبلاد بهره می‌برد و زوم اپتیکال 3 برابری را برای کاربران فراهم می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی