ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی S23
موبایل

گلکسی S23 FE با تراشه یکسان،‌ ظاهراً از گلکسی S22 قدرت بسیار بیشتری خواهد داشت

بنچمارک دستگاهی منتسب به گلکسی S23 FE تأیید می‌کند این گوشی هوشمند با تراشه یکسان، عملکرد بسیار بهتری نسبت به گلکسی S22 دارد.

سامسونگ درحال آماده‌شدن برای معرفی گلکسی S23 FE با چیپست اگزینوس 2200 برای برخی بازارهاست. به‌نظر می‌‌رسد که این شرکت تراشه مربوطه را برای این محصول بهینه کرده است. حالا تست‌های بنچمارک گیک‌بنچ از دستگاهی منتسب به گلکسی S23 FE تأیید می‌کند که این گوشی هوشمند با اگزینوس 2200 عملکرد بسیار بهتری نسبت به گلکسی S22 دارد.

گفتنی است تراشه اگزینوس همان پردازنده‌ای است که سال گذشته میلادی در پرچمداران سری گلکسی S22 در اروپا و چند منطقه جغرافیایی دیگر مورد استفاده قرار گرفت.

گلکسی S23 FE در تست بنچمارک رؤیت شد

با وجود اینکه گلکسی S23 FE هنوز معرفی نشده است،‌ پلتفرم محبوب بنچمارک گیگ‌بنچ اطلاعاتی را در مورد دستگاه منتسب به این گوشی هوشمند به اشتراک گذاشته است.

نسخه اگزینوس گلکسی S23 FE با شماره مدل SM-S711B امتیاز تک‌هسته‌ای بیشتر از 1600 را در پلتفرم گیک‌بنچ به‌دست آورده. این گوشی هوشمند در تست چندهسته‌ای این بنچمارک نیز موفق به کسب امتیاز 4100 شده است.

این درحالی است که گلکسی S22 با همان پردازنده اگزینوس در دستگاهی با شماره مدل SM-S901B موفق به کسب امتیاز 1500 در تست بنچمارک تک‌هسته‌ای شد و در تست چندهسته‌ای نیز امتیاز 3500 را کسب کرد.

گفتنی است که سرعت کلاک CPU و GPU هر دو دستگاه یکی بوده و تغییری نکرده است. همچنین باید گفت که هر دو دستگاه با رم 8 گیگابایتی و سیستم‌عامل مبتنی بر اندروید 13 مورد آزمایش قرار گرفته‌اند. البته این احتمال وجود دارد که اگزینوس 2200 در گلکسی S22 FE بهینه‌سازی شده باشد. با توجه به اینکه سامسونگ سال گذشته پردازنده پرچمدار جدید اگزینوس را معرفی نکرد، ممکن است زمانی را صرف بهبود تراشه قدیمی‌تر خود کرده باشد.

شایان ذکر است که نسخه‌های آمریکایی گلکسی S23 FE با شماره مدل SM-F711 و گلکسی S22‌ با شماره مدل SM-S901U ​​هر دو از پردازنده اسنپدراگون 8 نسل یک بهره می‌برند. باید درنهایت دید این گوشی هوشمند با چه مشخصاتی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی