ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

طراحی عقب گلکسی S23 و گلکسی S23 پلاس
موبایل

نسخه پایه گلکسی S24 احتمالاً با حافظه UFS 3.1، کندتر از سایر مدل‌ها خواهد بود

سامسونگ ظاهراً برای حفظ تعادل قیمت سری گلکسی S24، برای نسخه 128 گیگابایتی مدل پایه به سراغ حافظه قدیمی UFS 3.1 می‌رود.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۶ دی ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۰

طبق شایعه‌ای جدید، نسخه پایه یا مدل‌ 128 گیگابایتی گلکسی S24 با حافظه UFS 3.1 عرضه خواهد شد که باعث می‌شود این نسخه کندتر از سایر مدل‌ها با حافظه سریع‌تر UFS 4.0 باشد.

به‌نظر می‌رسد سامسونگ برای اینکه بتواند تعادل قیمت سری گلکسی S24 را حفظ کند، در نظر دارد مدل پایه این سری را با حافظه قدیمی UFS 3.1 در دسترس کاربران قرار دهد. با این رویکرد، هزینه‌های تولید کاهش پیدا می‌کند ولی درعین‌حال استفاده از این استاندارد ذخیر‌ه‌سازی باعث کندترشدن دستگاه خواهد شد.

نسخه پایه گلکسی S24 با حافظه قدیمی از راه می‌رسد؟

نسخه پایه گلکسی S24

در خبرهای قبلی منتشرشده در مورد سامسونگ گلکسی S24 به این موضوع اشاره شده بود که سامسونگ در نظر دارد سری جدید را با قیمت‌گذاری مشابه نسل قبلی یعنی سری گلکسی S23 به بازار عرضه کند. حالا یکی از منابع آگاه بازار می‌گوید نسخه پایه این سری با فناوری حافظه UFS 3.1 به‌جای حافظه سریع‌تر UFS 4.0 عرضه خواهد شد. این رویکرد می‌تواند روی قیمت نسخه پایه تأثیرگذار باشد. البته هنوز مشخص نیست این رویکرد تا چه اندازه می‌تواند قیمت دستگاه را کاهش دهد.

سامسونگ معمولاً از حافظه‌های سریع‌تر UFS استفاده می‌کند و حالا باید دید آیا می‌‌خواهد نسخه پایه پرچمدار جدید خود را با هدف تعادل قیمت‌ و کاهش هزینه‌ها با حافظه کندتری روانه بازار کند یا خیر.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی