ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تعمیر گوشی پیکسل
موبایل

گوگل اپلیکیشن Pixel Diagnostic را برای بررسی مشکلات گوشی‌های پیکسل منتشر کرد

همچنین این شرکت از ویژگی Repair Mode و دستورالعمل‌های جدید برای ساده‌ترکردن تعمیر گوشی‌های پیکسل رونمایی کرده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۹:۰۰

گوگل از اپلیکیشن جدیدی با عنوان Pixel Diagnostic برای گوشی‌های پیکسل رونمایی کرد که با آن می‌توانید دستگاه خود را برای مشکلات قبل و بعد از تعمیر آزمایش کنید. همچنین غول موتور جستجو راهنمای جدیدی را به زبان‌ها انگلیسی و فرانسوی منتشر کرده است که تعمیر گوشی های پیکسل با آن‌ها ساده‌تر می‌شود.

طبق بیانیه گوگل، برنامه Pixel Diagnostic به کاربران این امکان را می‌دهد که مشکلات قبل و بعد از تعمیر گوشی‌های خود را بررسی کنند. همچنین می‌توان از طریق این اپلیکیشن عملکرد صحیح گوشی‌های پیکسل تعمیرشده را بررسی کرد. در گوشی‌های پیکسل با شماره‌گیری کد ##7287## می‌توان این برنامه را راه‌اندازی کرد و گوشی شما باید به اینترنت متصل باشد.

علاوه‌براین، اگر قصد داشته باشید گوشی پیکسل خود را برای تعمیر به مراکز مربوطه ارسال کنید، می‌توانید از حالت جدیدی استفاده کنید که Repair Mode نام دارد و از داده‌های شما در طول تعمیر محافظت می‌کند. فقط کافیست که قبل از ارسال گوشی خود به مرکز تعمیر این حالت را فعال کنید و پس از دریافت آن را غیرفعال کنید.

دستورالعمل‌های جدیدی برای تعمیر گوشی پیکسل

درنهایت، برای افرادی که تخصص کافی برای تعمیر گوشی‌های پیکسل را دارند، گوگل دستورالعمل‌های جدیدی را صادر کرده است که تعمیر گوشی‌هایش را ساده‌تر می‌کند. این دستورالعمل‌ها را که به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی نوشته شده‌اند، می‌توانید از طریق وب‌سایت گوگل دریافت کنید.

گوگل همچنین از همکاری با ارائه‌دهندگان سرویس‌های تعمیر مستقل، مانند uBreakiFix خبر داده است که به‌موجب آن، گوشی‌های پیکسل در بیش از 700 مکان در ایالات‌متحده، بدون توجه به وضعیت گارانتی آن‌ها، برای تعمیر پشتیبانی خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی