ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

NOKIA
موبایل

شرکت HMD Global در کنار موبایل‌های نوکیا، گوشی‌های برند خودش را عرضه خواهد کرد

مدیرعامل HMD Global اعلام کرد که این شرکت فروش گوشی‌های هوشمندی را تحت برند HMD، در کنار موبایل‌های برند نوکیا آغاز می‌کند.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

مدیرعامل HMD Global اعلام کرد که این شرکت فروش گوشی‌های هوشمند تحت برند HMD را در کنار موبایل‌های برند نوکیا آغاز می‌کند.

هنوز به‌صورت دقیق مشخص نیست گوشی‌هایی با برند HMD با چه قابلیت‌هایی به بازار عرضه می‌شوند، ولی شاید باید منتظر دستگاه‌هایی با کیفیت بالا و قیمت اقتصادی بود. شاید این شرکت موبایل‌هایی با طراحی نوآورانه در دسترس کاربران قرار دهد، ولی هنوز مشخص نیست HMD گلوبال چه برنامه‌هایی را دنبال می‌کند.

مجوز استفاده از نام تجاری نوکیا برای گوشی‌ها در سال ۲۰۲۶ منقضی می‌شود؛ مگر اینکه این نام تجاری تمدید گردد. نوکیا چندان زود وارد بازار اندروید نشد و کسب‌وکار گوشی‌های خود را در سال ۲۰۱۴ به مایکروسافت فروخت. بعد از آن، مایکروسافت نیز امتیاز برند نوکیا را در سال ۲۰۱۶ به مدت ده سال به شرکت HMD Global واگذار کرد. از آن زمان شرکت HMD Global به فروش گوشی‌های نوکیا پرداخته است. حالا به‌نظر می‌‌رسد به‌زودی قرار است شاهد گوشی‌هایی با برند HMD در کنار گوشی‌های هوشمند نوکیا باشیم.

شرکت HMD Global گوشی‌هایی با برند خودش عرضه می‌کند

«ژان فرانسوا باریل»، مدیرعامل HMD Global، در لینکدین با انتشار پستی اعلام کرد که این شرکت روی برند اصلی HMD کار می‌کند و قرار است به‌زودی شاهد عرضه موبایل‌هایی با برند HMD در کنار دستگاه‌های نوکیا باشیم.

شرکت HMD Global به مدت شش سال به‌صورت انحصاری مجوز فروش برند گوشی‌های نوکیا را در اختیار داشت. این شرکت همچنین به استقامت و قابلیت تعمیرپذیری این دستگاه‌ها افتخار می‌‌کند. نوکیا سابقه‌ای درخشان در دنیای موبایل دارد؛ از زمان عرضه گوشی‌های افسانه‌ای مانند نوکیا ۳۳۱۰، نوکیا ۶۶۰۰ و نوکیا N95 مدت‌زمان زیادی می‌گذرد.

این شرکت ظاهراً قصد دارد میزان ضایعات الکترونیکی را کاهش دهد و موبایل‌هایی با طول عمر بیشتر به بازار عرضه کند. باید دید در عمل HMD چه برنامه‌هایی را دنبال می‌کند و در این مسیر تا چه اندازه موفق خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی