ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تست سقوط آیفون 15 پرو مکس
موبایل

آیفون 15 پرو مکس در تست سقوط از گلکسی S23 اولترا شکست خورد [تماشا کنید]

در این تست سقوط، گلکسی S23 اولترا با اختلاف اندکی گوشی آیفون 15 پرو مکس را شکست می‌دهد.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۸ مهر ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰

زمانی که پرچمدارهای جدید سامسونگ یا اپل معرفی می‌شوند، شاهد انتشار ویدیوهای مختلفی از آن‌ها هستیم که برخی از ویدیوها، این گوشی‌های هوشمند را با یکدیگر مقایسه می‌کنند. حالا شاهد ویدیوی تست سقوط مقایسه‌ای آیفون 15 پرو مکس و گلکسی S23 اولترا هستیم.

آیفون 15 پرو جدیدترین و گران‌ترین پرچمدار اپل و گلکسی S23 اولترا هم گران‌ترین پرچمدار سری گلکسی S برای سال 2023 است. کانال یوتوب PhoneBuff در ویدیویی، این گوشی‌های هوشمند را در تست سقوط در مقابل یکدیگر قرار داده است.

تست سقوط آیفون 15 پرو و گلکسی S23 اولترا

در ویدیویی که PhoneBuff منتشر کرده است، پرچمدارهای اپل و سامسونگ در چهار مرحله با یکدیگر مبارزه می‌کنند. این گوشی‌های هوشمند از سمت پشت، از گوشه‌ها، از سمت جلو (نمایشگر) و درنهایت روی استیل سقوط می‌کنند و عملکرد آن‌ها با یکدیگر مقایسه می‌شود.

در حالت کلی، هر دو گوشی هوشمند از تست‌های سقوط جان سالم به‌در می‌برند، بااین‌حال میزان آسیب به آن‌ها یکسان نیست. اگرچه امتیاز به‌دست‌آمده توسط این محصولات در تست سقوط بسیار نزدیک به یکدیگر است، اما درنهایت نماینده سامسونگ برنده می‌شود.

آیفون 15 پرو مکس در سه مرحله از تست سقوط آسیب‌ بیشتری نسبت به گلکسی S23 اولترا می‌بیند و امتیاز نهایی‌اش 37 از 40 می‌شود. این درحالی است که نماینده سامسونگ به امتیاز 39 از 40 دست می‌یابد.

تست سقوط آیفون 15 پرو مکس

شیشه پنل پشتی و نمایشگر آیفون ۱۵ پرو مکس در همان مرحله اول تست سقوط ترک می‌خورد، بااین‌حال در تست سقوط از گوشه‌ها، تیتانیوم مورد استفاده در آن مقاومت بالاتری نسبت به فریم آلومینیومی گلکسی S23 اولترا از خودش نشان می‌دهد.

در پایان هر دو گوشی هوشمند سامسونگ و اپل کارایی خود را حفظ می‌کنند و حتی دوربین‌ها هم آسیب نمی‌بینند که می‌تواند خبر خوشایندی برای کاربران باشد. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد آیفون 15 پرو مکس نسبت به نسل‌های قبلی‌اش با فریم فولادی، آسیب بیشتری می‌بیند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی