ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فاکسکان
موبایل

فاکسکان برای تولید آیفون 15 آماده می‌شود: مشوق مالی قابل‌توجه برای کارگران

«فاکسکان»، بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون در جهان، با هدف تأمین سفارش تولید آیفون ۱۵ باید بتواند کارگران خود را راضی نگه دارد.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۹ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۳:۳۰

«فاکسکان»، بزرگ‌ترین تولیدکننده آیفون در جهان، با هدف تأمین سفارش آیفون ۱۵ باید بتواند کارمندان خود را راضی نگه دارد تا به کار در خط تولید ادامه دهند. این شرکت اکنون برای جلب رضایت کارگران خط تولید، پاداش خوبی برای آن‌ها در نظر گرفته است.

به‌نظر می‌رسد کارخانه فاکسکان در ژنگژو برای جذب نیرو و حفظ کارگران خود با مشکلاتی روبه‌رو است و به همین دلیل سعی می‌کند به‌شکلی کارگران را راضی نگه دارد. آیفون ۱۵ قرار است در همین کارخانه تولید شود و اگر فاکسکان نتواند کارگران را حفظ کند، در تولید آیفون با مشکل روبه‌رو خواهد شد.

فاکسکان به کارگران خود پاداش می‌دهد تا کارخانه را ترک نکنند

براساس پست منتشرشده درWeChat، کارمندان جدید که حداقل ۹۰ روز در کارخانه مشغول فعالیت باشند، می‌توانند تا ۳۰۰۰ یوان برابر با ۴۲۴ دلار آمریکا پاداش دریافت کنند. طبق این پست، کارگران موجود در کارخانه نیز می‌توانند معادل ۵۰۰ یوان برابر با حدود ۷۰ دلار پاداش دریافت کنند. فاکسکان مستقر در تایوان که به‌صورت رسمی با عنوان Hon Hai شناخته می‌شود، در ماه جاری میلادی دو بار مزایای شغلی کارگران خود را افزایش داده است.

با وجودی که این رقم‌ها براساس استانداردهای ایالات‌متحده عدد ناچیزی به‌نظر می‌رسد، اما همین رقم حدود یک ماه حقوق پایه اضافی برای کارگران محسوب می‌شود که معادل حدود ۳۰ درصد پاداش در سه ماه خواهد بود. همچنین این پاداش برای کارگران جدیدی که تازه استخدام شده‌اند نیز معادل حقوق یک هفته کار است.

کارخانه فاکسکان در ژنگژو بزرگ‌ترین کارخانه تولید آیفون در جهان است که بیش از ۲۰۰ هزار کارگر در آن مشغول به کار هستند. تخمین زده می‌شود که ۸۰ درصد آیفون‌های عرضه‌شده در بازارهای جهانی در این کارخانه مونتاژ می‌شوند. فاکسکان برای اطمینان از ظرفیت کافی تولید در طول تابستان و اجتناب از هرگونه مشکلی، در تلاش است کارگران را راضی نگه دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی