ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

IPHINE16
موبایل

رنگ تیتانیوم رز در آیفون 16 پرو ظاهراً جایگزین تیتانیوم آبی می‌شود

اپل ظاهراً قصد دارد در گوشی‌های آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس، رنگ آبی تیتانیومی را حذف و تیتانیوم رز را جایگزین کند.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

اپل ظاهراً قصد دارد در گوشی‌های آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس، رنگ آبی تیتانیومی را حذف و تیتانیوم رز را جایگزین آن کند.

«مینگ‌چی کو»، تحلیلگر معروف مسائل اپل با انتشار پستی ادعا می‌کند که اپل رنگ تیتانیوم آبی را در دو گوشی آیفون 16 پرو حذف خواهد کرد. این منبع آگاه بازار اضافه می‌کند، با حذف‌شدن این رنگ، تیتانیوم رز به ترکیب رنگ نسل بعدی آیفون اضافه خواهد شد. با این حساب انتظار می‌رود آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس در ترکیب رنگ‌های مشکی، سفید، تیتانیوم طبیعی و تیتانیوم رز عرضه شوند.

رنگ تیتانیوم آبی از آیفون 16 پرو حذف و تیتانیوم رز جایگزین آن می‌شود

«مینگ‌چی کو» تحلیلگر امور اپل در شبکه اجتماعی ایکس به رنگ‌های آیفون 16 اشاره کرد. در پست مربوطه وی به این موضوع اشاره شده است که آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس،‌ به‌جای عرضه به رنگ تیتانیوم آبی، با رنگ تیتانیوم رز عرضه می‌شود.  

«مینگ‌چی کو» پیش‌بینی می‌کند که آیفون 16 و آیفون 16 پلاس نیز احتمالاً در ترکیب رنگ مشکی، سفید، سبز، صورتی و آبی در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. هنوز مشخص نیست که خبرهای غیررسمی درمورد آیفون 16 با رنگ بنفش صحت دارد یا خیر. وی اشاره‌ای به رنگ بنفش در پست خود نکرده است.

انتظار می‌رود اپل سری آیفون 16 را شهریورماه رونمایی کند. هنوز مدت زمان زیادی تا تاریخ رونمایی رسمی باقی مانده است و باید دید اپل دستگاه‌های جدید خود را با چه مشخصاتی معرفی خواهد کرد. جدیدترین سری آیفون شباهت زیادی به سری آیفون 15 خواهد داشت. اندازه نمایشگر آیفون 16 پرو نیز ظاهراً کمی‌ بزرگ‌تر از آیفون 15 خواهد شد.

باید دید درنهایت آیفون 16 با چه مشخصات، طراحی و ترکیب رنگی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی