ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هوش مصنوعی گلکسی
موبایل

سامسونگ احتمالاً با معرفی نسل بعدی گلکسی Z، ویژگی‌های جدیدی به Galaxy AI می‌آورد

سامسونگ ظاهراً درحال کار روی ارائه نوع جدیدی از تعامل شخصی‌‌سازی‌شده هوش مصنوعی گلکسی با کاربر است.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۱ فروردین ۱۴۰۳ | ۰۸:۳۰

به نظر می‌رسد که سامسونگ قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی گلکسی (Galaxy AI) را با گوشی‌های سری گلکسی Z آینده معرفی خواهد کرد. گزارش جدید حاکی از آن است که این شرکت درحال کار روی ارائه نوع جدیدی از تعامل شخصی‌سازی‌شده هوش مصنوعی با کاربر است. گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ احتمالاً در ماه ژوئیه (تیر 1403) عرضه خواهند شد.

براساس گزارش یک رسانه کره‌ای، قابلیت جدید هوش مصنوعی گلکسی درحال‌حاضر KIPRIS نام دارد. این قابلیت از هوش مصنوعی برای تجزیه‌وتحلیل سؤالات کاربر استفاده و یک خلاصه شخصی‌‌سازی‌شده از او ایجاد می‌کند؛ درواقع هوش مصنوعی با تحلیل اطلاعاتی که از کاربر دارد، با توجه به علایق و حتی دیدگاه‌های سیاسی او پاسخ می‌دهد. احتمال دارد سامسونگ این قابلیت را هم‌زمان با معرفی سری زد گلکسی رونمایی کند.

قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی گلکسی

قابلیت KIPRIS هوش مصنوعی گلکسی از اطلاعات تاریخچه کاربر در گوشی استفاده می‌کند. اطلاعات جمع‌آوری‌شده توسط این قابلیت شامل ترجیحات، سطوح دانش و همچنین تمایلات سیاسی کاربر است و همه این‌ موارد باهم برای ارائه مطالب به او استفاده می‌شوند.

اطلاعات زیادی از این قابلیت در دست نیست و البته سامسونگ نیز هنوز آن را تأیید نکرده است. احتمال دارد با معرفی گوشی‌های زد فولد و فلیپ 6 در ماه ژوئیه این قابلیت نیز رونمایی شود. همچنین سامسونگ احتمالاً گجت‌های مختلفی ازجمله گلکسی رینگ را در تابستان 2024 عرضه کند. انتظار می‌رود تولید انبوه گلکسی رینگ از ماه مه (اردیبهشت 1403) آغاز شود. ظاهراً سامسونگ می‌خواهد در ابتدا حدود 400 هزار دستگاه از این گجت را تولید کند که نوید فروش خوبی را برای این محصول کاملاً جدید می‌دهد.

درکنار معرفی دو گوشی تاشو پرچمدار سری گلکسی Z، احتمال دارد سامسونگ از یک گوشی تاشو 800 دلاری نیز رونمایی کند تا تسلط خود را بر بازار گسترده این گوشی‌ها بیشتر کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی