ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی
موبایل

تاریخ برگزاری رویداد آنپکد بعدی سامسونگ توسط یک اپراتور هلندی برملا شد

یک اپراتور هلندی گزارش‌های قبلی را تأیید و پیشاپیش بنری منتشر کرده است که تاریخ برگزاری مراسم بعدی آنپکد سامسونگ را نشان می‌دهد.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۰

تاکنون در گزارش‌های غیررسمی مختلفی 10 ژوئیه مصادف با 20 تیرماه را تاریخ برگزاری رویداد آنپکد بعدی سامسونگ یاد کرده‌اند. حالا وب‌سایت اپراتوری هلندی هم پیشاپیش بنر این مراسم را که در آن باید منتظر معرفی گلکسی زد فولد 6 و فلیپ 6، ساعت‌های هوشمند جدید و گلکسی بادز 3 باشیم، منتشر کرده است.

رویداد آنپکد بعدی سامسونگ در چه تاریخی برگزار می‌شود؟

به‌ گزارش Tweakers، وب‌سایت اپراتور هلندی Mobiel.nl تصویر بنری را منتشر کرده است که به رویداد گلکسی آنپکد بعدی تاریخ 10 ژوئیه 2024 اشاره می‌کند. در این بنر، ستاره‌های لوگوی Galaxy AI را می‌بینیم. همچنین طرح مذکور ظاهراً به گوشی‌های تاشوی جدید سامسونگ هم توجه دارد.

انتظار می‌رود غول فناوری کره جنوبی در این مراسم از گلکسی زد فولد 6 و زد فلیپ 6 پرده بردارد. این دو دستگاه ستاره‌های این رویداد خواهند بود اما محصولات دیگری هم معرفی خواهند شد. به احتمال زیاد باید منتظر معرفی گلکسی واچ 7، گلکسی واچ اولترا، گلکسی بادز 3 و ارائه اطلاعات مربوط به عرضه گلکسی رینگ باشیم.

در این بنر، هیچ اشاره‌ای به محل برگزاری این مراسم نشده است؛ فقط می‌گوید این رویداد در وب‌سایت سامسونگ پخش خواهد شد. اما براساس گزارش‌های قبلی، به‌ نظر می‌رسد رویداد آنپکد بعدی در پاریس برگزار می‌شود. این شهر در شرایطی انتخاب شده است که در آستانه المپیک پاریس قرار داریم و سامسونگ یکی از حامیان این رویداد بزرگ ورزشی است. پیش‌تر اعلام شده بود سامسونگ می‌خواهد با صدها گلکسی S24 اولترا مراسم افتتاحیه این رویداد را زنده پخش کند.

حالا فقط باید منتظر باشیم و ببینیم سامسونگ بالاخره چه زمانی دعوت‌نامه رسمی این رویداد را منتشر خواهد کرد. بسیاری از طرفداران این شرکت منتظرند ببینند محصولات جدید این غول کره‌ای چه چیزهایی برای عرض‌اندام دارند و به‌خصوص در زمینه هوش مصنوعی چه قابلیت‌هایی ارائه می‌کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی