ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گوشی تاشو وان پلاس
موبایل

گوشی تاشوی وان‌پلاس قبل از معرفی، در دستان هنرپیشه هندی مشاهده شد [تماشا کنید]

در این کمپین تبلیغاتی، «انوشکا شارما»، بازیگر معروف هندی، گوشی تاشوی وان‌پلاس را در دست گرفته است و آن را به دیگران نشان می‌دهد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۸ مهر ۱۴۰۲ | ۱۴:۳۰

وان پلاس قصد دارد به‌زودی از اولین گوشی تاشو خود با نام OnePlus Open رونمایی کند. درحالی‌که هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که این دستگاه چه زمانی وارد بازار خواهد شد، اکنون وان پلا‌س کمپین تبلیغاتی را برای اولین گوشی تا‌شوی خود با حضور یک هنرپیشه هندی آغاز کرده است.

درحالی‌که اکثر شرکت‌های تولیدکننده اعلامیه‌های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی اعلام می‌کنند، اما وان پلاس رویکرد دیگری را پیش گرفته است. این شرکت عملاً یک دستگاه OnePlus Open را به «انوشکا شارما»، بازیگر هندی، داده و از او خواسته است تا آن را به‌طور کاملاً واضح و مشخص به دیگران نشان دهد. از این کمپین تبلیغاتی متفاوت با حضور بازیگر هندی دو ویدیو منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

گوشی تاشو وان پلاس Open

در طول این ویدیوها شارما گوشی تاشو وان پلاس را در دست خود گرفته است و آن را باز می‌کند، اما دستگاه از نزدیک قابل مشاهده نیست. همچنین این احتمال وجود دارد که گوشی به‌طور کلی خاموش باشد یا با یک نمونه ساختگی از آن مواجه باشیم، اما درهرصورت وان پلاس تصمیم گرفته است به این طریق گوشی خودش را تبلیغ کند و احتمالاً تا معرفی آن فاصله چندان زیادی وجود ندارد.

البته تنها نکته‌ای که از این ویدیوها می‌توان درباره گوشی تاشو وان پلاس Open متوجه شد، ماژول دوربین دایره‌ای نسبتاً بزرگ آن است که شاید شما را نیز به یاد شیائومی 13 اولترا بیندازد.

در جدیدترین شایعات مربوط به این گوشی گفته شده بود که وان پلاس Open احتمالاً ماه آینده میلادی معرفی خواهد شد. این شرکت همچنین قول داده است که به‌زودی جزئیات بیشتری در مورد مشخصات اولین گوشی تاشوی خود در وب‌سایت رسمی وان پلاس، انجمن‌های وان پلاس و کانال‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی شرکت منتشر کند. علاوه‌براین، شرکت چینی ظاهراً به‌دلیل تغییر پنل نمایشگر این دستگاه، برنامه‌های خود را به تأخیر انداخته است. این دستگاه ابتدا قرار بود زودتر معرفی شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی