ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

برآمدگی هایی روی نمایشگر پیکسل 8
موبایل

برخی کاربران از بروز برآمدگی در نمایشگر گوشی‌های سری پیکسل 8 خبر دادند

برخی از دارندگان گوشی‌های پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو گزارش دادند که روی نمایشگر گوشی آن‌ها برآمدگی‌های دایره‌ای‌شکلی ایجاد شده است.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۳۰ آبان ۱۴۰۲ | ۲۰:۰۰

برخی از کاربران پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو گزارش داده‌اند که برآمدگی‌ و موج‌هایی کوچک در داخل شیشه‌ نمایشگر OLED آن‌ها ایجاد شده است. این برآمدگی‌های کوچک نشان می‌دهند که بعضی از اجزای داخل گوشی‌ به صفحه‌نمایش فشار می‌آورد. البته این برآمدگی‌ها بر عملکرد لمسی این گوشی یا کیفیت رنگ‌ها تأثیری نداشته است. شرکت گوگل برخی از این دستگاه‌ها را تعویض کرده است.

براساس گزارش برخی کاربران در Reddit و سایت پشتیبانی گوگل، زیر نمایشگر بعضی از گوشی‌های پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو برآمدگی‌هایی پدیدار شده است. کاربران می‌گویند این برآمدگی‌ها روی رنگ یا عملکرد کلی صفحه‌نمایش این گوشی‌ها تأثیری نداشته است. درواقع این برآمدگی‌ها به‌سختی دیده می‌شوند مگر اینکه در شرایط نوری خاص بتوان آن‌ها را مشاهده کرد.

برخی از کاربران با استناد به فرورفتگی‌های قابل‌توجه نمایشگر پیکسل 8، با موفقیت توانسته‌اند یک گوشی جایگزین از گوگل دریافت کنند. هنوز گوگل پاسخی رسمی به این مشکل نداده و نگرانی کاربران زیادتر شده است.

برآمدگی‌هایی در نمایشگر پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو

بعضی از کاربران حدس می‌زنند که این برآمدگی‌ها ممکن است به‌دلیل فشار قطعات فنرمانند داخلی به صفحه‌نمایش به‌وجود آمده باشد. در عکس پایین می‌بینیم که در نزدیکی دوربین جلو، برآمدگی دایره‌ای‌شکل ایجاد شده است. احتمالاً سطح ناهمواری که صفحه‌نمایش روی آن قرار دارد، باعث فرورفتگی و این برآمدگی‌ها می‌شود.

بیشترین محل برآمدگی در قسمت پایین، چپ و راست لبه‌های نمایشگر ایجاد شده‌اند. هنوز مشخص نیست که این مشکل چه تعداد از کاربران را درگیر کرده است.

به‌هرحال گوگل تاکنون پاسخ رسمی به این مشکل نداده است و کاربران نگران هستند که نمایشگر پیکسل 8 و 8 پرو آن‌ها در طول زمان آسیب بیشتری ببیند؛ درواقع احتمال داده می‌شود که قطعات داخلی این گوشی‌ها برآمدگی‌ و موج‌های زیادتری به‌مرورزمان روی پنل‌ها ایجاد کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی