ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آیفون
موبایل

اپل در یک وب‌سایت جدید، مزایای ارتقا به آیفون‌های جدید را توضیح می‌دهد

از طریق این وب‌سایت جدید، گوشی‌های سری آیفو‌ن 11 و آیفو‌ن 12 را می‌توان با سری جدید آیفون 15 مقایسه کرد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۷ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۶:۰۰

اپل بخش جدیدی با عنوان «Why Upgrade» را به وب‌سایت خود اضافه کرده که هدف آن تشویق مشتریان آیفون های قدیمی‌تر به خرید و ارتقاء به مدل‌های جدیدتر است.

مشتریان اپل از طریق بخش جدید وب‌سایت این شرکت می‌توانند تا گوشی‌های سری آیفو‌ن 11 و آیفو‌ن 12 را با سری جدید آیفون 15 مقایسه کنند. کوپرتینویی‌ها به‌طورکلی با این وب‌سایت تلاش کرده‌اند نشان دهند که کاربران آیفون‌های قدیمی‌تر، هنگام ارتقاء به سری آیفو‌ن 15 چه ویژگی‌های جدیدی دریافت خواهند کرد.

به‌عنوان مثال، در توضیحات این بخش گفته‌شده که آیفون 15 نسبت به آیفون 11، دارای وضوح عکاسی 4 برابر بهتر، فضای‌ذخیره‌سازی بیشتر، حالت Action و Cinematic برای ویدیو، پورت USB-C، عملکرد پردازنده 60 درصد سریع‌تر، 5G و بهبودهای دیگری است.

تفاوت‌های مربوط به فناوری نمایشگر، طراحی، اندازه و موارد دیگر نیز در این سایت وجود دارد. اپل همچنین امتیازات مربوط به ارتقاء آیفو‌ن را در این وب‌سایت توضیح داده است تا مشتریان بدانند هنگام خرید یک آیفو‌ن جدیدتر، چه نوع تخفیفی شامل آن‌ها می‌شود.

در حال حاضر، بخش زیادی از بازار گوشی‌های هوشمند ایالات متحده اشباع شده است و اپل مشتریان جدید کمی دارد. ارتقاء گوشی همچنان بخش مهمی از بازار محسوب می‌شود و اپل به‌طور مداوم به دنبال راه‌هایی بوده تا بتواند مشتریان را به خرید آیفون‌های جدید ترغیب کند. حالا این وب‌سایت جدید نیز به‌عنوان بخشی از برنامه‌های غول سازنده آیفون برای تشویق مشتریان خود به خرید گوشی‌های جدید محسوب می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی