ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سامسونگ
موبایل

مشکل خطوط سبز و صورتی نمایشگر پرچمداران قدیمی سامسونگ هنوز برطرف نشده است

کاربران گوشی‌های سامسونگ هنوز با مشکل ظاهرشدن خطوط سبز و صورتی روی نمایشگر دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۷ تیر ۱۴۰۲ | ۱۰:۳۰

کاربران گوشی‌های سامسونگ هنوز با مشکل ظاهرشدن خطوط سبز و صورتی روی نمایشگر دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند و این مشکلی است که به‌نظر می‌رسد عمدتاً دستگاه‌های مجهز به نمایشگر سوپر‌امولد را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

با وجودی که سامسونگ این مشکل را تشخیص داده و خط‌مشی تعمیر رایگان را برای گوشی‌های بدون گارانتی سری گلکسی نوت 20 و گلکسی S20 که تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته‌اند، در نظر گرفته است، اما سایر موبایل‌های این شرکت هنوز با چنین مشکلی روبه‌رو هستند.

برای مثال، یکی از کاربران گلکسی زد فلیپ 4 در هند گزارش می‌دهد که پنج ماه بعد از خرید این گوشی هوشمند، خط سبزرنگی در قسمت سمت چپ نمایشگر ظاهر شده است. این کاربر مطمئن است که موبایل آسیب فیزیکی ندیده؛ پشتیبانی سامسونگ نیز از ارائه خدمات تعویض رایگان نمایشگر امتناع کرده و گفته است که این مشکل تحت پوشش گارانتی دستگاه نیست. همین مسئله باعث شده است که این کاربر موضوع را در توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی رسانه‌ای کند.

ادامه مشکل خطوط سبز و صورتی نمایشگر گوشی‌های سامسونگ

با وجودی که سامسونگ برای حل این مشکل طرح تعویض رایگان نمایشگر گوشی‌های گلکسی S22 اولترا و گلکسی نوت 20 اولترا را در دستور کار خود قرار داد، اما این طرح تعویض نمایشگر در مورد سایر دستگاه‌های شرکت با مشکل مشابه اعمال نمی‌شود. این رویکرد اعتبار شرکت را به‌شکل نامناسبی زیر سؤال می‌برد. به‌ویژه مشتریان وفادار سامسونگ نسبت به این موضوع واکنش نشان داده‌اند که می‌تواند روی فروش موبایل‌های بالارده شرکت تأثیرگذار باشد.

گفتنی است برخی از کاربران مشکل ظاهرشدن خطوط سفید روی نمایشگر دستگاه خود را گزارش کرده‌اند که جدی‌بودن این موضوع را بیشتر نشان می‌دهد. به عنوان مثال، یک کاربر هندی اخیراً از ظاهرشدن خط سفید‌رنگی روی نمایشگر گلکسی A71 خبر داده است.

جالب اینجاست که کاربران می‌گویند مشکلات نمایشگر حتی پس از تعویض نمایشگر مجدداً ظاهر می‌شوند که نشان می‌دهد علت اصلی، آسیب فیزیکی یا استفاده نادرست توسط کاربر نیست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی