ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آیفون
موبایل

تجربه عملکرد گلکسی زد فولد 5 روی آیفون؛ سامسونگ وب‌سایت Try Galaxy را به‌روزرسانی کرد

کاربران آیفون می‌توانند از طریق ابزاری به نام «Try Galaxy»، رابط کاربری سامسونگ را به‌صورت مجازی روی گوشی خود امتحان کنند.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۰

کاربران آیفون می‌توانند از طریق ابزاری به نام «Try Galaxy»، رابط کاربری سامسونگ را به‌صورت مجازی روی گوشی خود امتحان کنند. حالا سامسونگ در آخرین به‌روزرسانی نسخه تحت وب برنامه Try Galaxy، تصویری از دو گوشی آیفون را با رابط کاربری One UI در کنار یکدیگر به نمایش گذاشته است تا مزایای گوشی‌های تاشوی خود را به کاربران آیفون نشان دهد.

سامسونگ می‌گوید کاربران iOS با این برنامه می‌توانند درک بهتری از مزایای گوشی‌های تاشو داشته باشند و می‌توانند تا حدی کارکردن با گوشی تاشوی گلکسی زد فولد ۵ این شرکت را تجربه کنند. سامسونگ می‌خواهد از طریق برنامه Try Galaxy کاربران آیفون را ترغیب کند تا به‌جای آیفون، به خرید گوشی‌های گلکسی متمایل شوند.

در به‌روزرسانی جدید این برنامه، کاربران آیفون می‌توانند با کنار هم قراردادن دو گوشی آیفون تجربه‌ای از گوشی‌های تاشوی این شرکت داشته باشند.

سامسونگ برنامه Try Galaxy را به‌روز کرد

سامسونگ برنامه Try Galaxy را مشخصاً با هدف استفاده توسط کاربران آیفون توسعه داده است. برای مثال، کاربران گوشی‌های پیکسل گوگل نمی‌توانند چنین تجربه کاربری را با این برنامه در آیفون به‌صورت مجازی امتحان کنند. در به‌روزرسانی جدید، ابزار آزمایشی Try Galaxy به کاربران آیفون این امکان را می‌دهد که با کنار هم قراردادن دو گوشی آیفون کنار یکدیگر، تجربه کاربری گوشی‌های تاشوی سامسونگ را داشته باشند.

برای انجام این کار، کاربران آیفون کافی است به وب‌سایت Try Galaxy مراجعه کرده و یک کد QR را در دو گوشی آیفون اسکن کنند. سپس گوشی‌ها را به یکدیگر بچسبانند.

در تصویر منتشرشده دو گوشی آیفون با برنامه Try Galaxy نمایش داده می‌شود که بازی هاکی را نشان می‌دهد. سمت چپ تصویر آیفون ۱۳ پرو و سمت راست آن آیفون ۱۳ پرو مکس نمایش داده شده است که کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی