ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آیفون 15 پرو مکس
موبایل

اپل ظاهراً به‌اشتباه 60 آیفون 15 پرو مکس 1 ترابایتی را به جای سه مدل 256 گیگابایتی ارسال کرده است

در حالی که ارزش محموله اشتباه به 96 هزار دلار می‌رسد، این خریدار خوش‌شانس فقط 3600 دلار خرید کرده است.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۱ آبان ۱۴۰۲ | ۱۷:۰۰

اپل در طول یک سال گوشی‌های بسیار زیادی را به سراسر جهان ارسال می‌کند و طبیعتاً انجام این کار به دقت بسیار بالایی نیاز دارد. با این حال، اکنون گزارش جدیدی منتشرشده که نشان می‌دهد افراد مسئول سفارشات اپل شاید همیشه چندان دقیق نباشند، زیرا 60 گوشی آیفون 15 پرو مکس 1 ترابایتی را به اشتباه برای یک مشتری ارسال کرده‌اند.

طبق گزارش حساب AppleTrack در ایکس، یکی از کاربران تیک‌تاک چهار مدل آیفون 15 پرو مکس را سفارش داده است. ظاهراً یکی از آن‌ها دارای 1 ترابایت فضای ذخیره‌سازی بوده و سه مدل دیگر با256 گیگابایت فضای داخلی سفارش داده شده بودند. با این حال، او به جای سه مدل 256 گیگابایتی سه جعبه با 60 دستگاه آیفون 15 پرو مکس 1 ترابایتی دریافت کرده است.

ارزش 60 آیفون 15 پرو مکس

قیمت هر یک از 60 گوشی 1599 دلار است که با این وجود، ارزش کل محموله‌ای که اشتباهاً ارسال‌شده به 96 هزار دلار می‌رسد! برای مقایسه، ارزش واقعی گوشی‌های سفارش‌داده او فقط 3600 دلار است. البته از آنجایی که این گوشی‌ها به اشتباه ارسال شده‌اند و پولی برای آن‌ها پرداخت نشده است، اپل مطمئناً درخواست بازگرداندن آن‌ها را صادر خواهد کرد.

تاکنون گزارش‌های مشابه بسیار زیادی منتشر شده است اما این یکی از معدود دفعاتی است که اپل با چنین خطای بزرگی مواجه شده است. اخیراً نیز یک مستندساز درباره رانندگان آمازون و فشار کاری آن‌ها مستندی تهیه کرده بود. او در این مستند نشان می‌دهد که رانندگان آمازون از نظر زمانی تحت فشار زیادی هستند و مجبور می‌شوند در حین کار در بطری ادرار کنند. او همچنین نشان داده که تدابیر ایمنی در سیستم فروش این شرکت چقدر ناکارآمد است و چگونه می‌توان همین بطری‌های ادرار را به‌عنوان نوشیدنی انرژی‌زا در وب‌سایت آمازون به فروش رساند!

با این حال، ارسال اشتباه 60 گوشی یا سه جعبه آن هم برای شرکتی مانند اپل مورد بسیار عجیبی محسوب می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی