ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تبدیل تعهد پژو پارس
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط تبدیل تعهد پژو پارس اعلام شد + جدول خرداد 1403

ایران‌‌خودرو در خرداد 1403، شرایط تبدیل تعهد پژو پارس را منتشر کرد. این بخشنامه برای متقاضیان خرید پژو پارس با اولویت بهار 1403 است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۴:۱۵

ایران‌‌خودرو در ابتدای خرداد 1403، شرایط تبدیل تعهد پژو پارس را منتشر کرد. این بخشنامه برای متقاضیان خرید پژو پارس از سامانه یکپارچه با اولویت بهار 1403 است که خودروهای پژو پارس سفارشی و پژو پارس ELX را ثبت‌نام کرده بودند. ایران‌خودرو به متقاضیان این دو خودرو پیشنهاد داده است تا به‌جای خودروهای ثبت‌نامی، سه خودرو دیگر تحویل بگیرند. متقاضیان فوق می‌توانند طی مدت 10 روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

محصولات پیشنهادی ایران‌خودرو برای متقاضیان شامل سورن پلاس XU7P، تارا دنده‌ای V1 پلاس و پژو 207 دنده‌ای پانوراما هستند. این بخشنامه تبدیل تعهد از نوع اختیاری است. بنابراین متقاضیان خرید پژو پارس می‌توانند در آن شرکت نکنند و منتظر اعلام شرایط فروش پژو پارس باشند. موعد تحویل خودروها در این بخشنامه آذر 1403 اعلام شده است.

تبدیل تعهد پژو پارس

بخشی از قیمت خودرو به‌عنوان پیش‌پرداخت در مرحله اول از مشتری دریافت می‌شود. مابقی آن نیز در زمان تکمیل وجه از متقاضی دریافت خواهد شد. بنابراین می‌توان گفت که قیمت‌ خودروها غیرقطعی است و در زمان صدور دعوتنامه تکمیل وجه مشخص می‌شود. ایران‌خودرو به متقاضیان خرید سورن پلاس وعده داده است که درصورت انتخاب این خودرو، می‌توانند از تسهیلات 100 میلیون تومانی هنگام خرید برخوردار شوند.

شرایط تبدیل تعهد پژو پارس، خرداد 1403:

اولویت متقاضیانخودرو قابل ارائهنوع فروشپیش پرداختموعد تحویل
گروه پارس با اولویت بهار 1403تارا دستی V1‌ پلاسپیش فروش293,563,200آذر 1403
سورن پلاس بنزینی232,542,900
پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای252,445,000

پژو پارس یکی از خبرسازترین خودروهای بازار ایران طی مدت اخیر بوده است. پس از آغاز دوباره تولید این خودرو و افزایش قیمت چشمگیر آن، متقاضیان انتظار داشتند تا بخشنامه فروش پژو پارس از سوی ایران‌خودرو منتشر شود. بااین‌حال گویا ایران‌خودرو همچنان تمایل دارد تا ظرفیت تولید پژو پارس را در اختیار خودروهای جایگزین همچون تارا، دنا و سورن قرار دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی