ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش فوری ایران خودرو
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش فوری ایران‌خودرو ویژه خردادماه اعلام شد + جدول

در بخشنامه فروش فوری محصولات ایران‌خودرو ویژه خردادماه 1402، دو محصول رانا پلاس و تارا اتوماتیک عرضه شده‌اند.

گروه صنعتی ایران‌خودرو شرایط فروش فوری ویژه گروهی دیگر از منتخبین سامانه یکپارچه را منتشر کرد. بخشنامه فروش فوری محصولات ایران‌خودرو در خردادماه ویژه گروهی از مشتریان، شامل منتخبین بخش سوم اولویت‌های تابستان 1402 است. ایران‌خودرو با ارسال پیامک به این گروه از متقاضیان، نسبت به فراخوان آن‌ها اقدام کرده است. این شرایط فروش تنها شامل حال متقاضیان عادی خرید خودرو می‌شود. ایران‌خودرو علاوه بر ارسال پیامک، اسامی منتخبین را در سایت خود نیز درج می‌کند.

در بخشنامه فروش فوری ثبت نام ایران خودرو ویژه خردادماه 1402، دو محصول رانا پلاس و تارا اتوماتیک عرضه شده‌اند. موعد تحویل این خودروها 90 روز کاری عنوان شده است و تمامی وجه خودرو در زمان ثبت‌نام دریافت می‌شود. قیمت رانا پلاس در این شرایط 321 میلیون تومان و قیمت تارا اتوماتیک 490 میلیون تومان اعلام شده است. رنگ‌های قابل انتخاب برای تارا اتوماتیک تنوع بیشتری در مقایسه با رنگ‌های رانا پلاس دارد. همچنین باید توجه داشت که رانا پلاس ارائه‌شده در این شرایط فروش از نوع عادی است که گیربکس پنج‌سرعته و موتور TU5 معمولی دارد. در ادامه می‌توانید بخشنامه فروش فوری ایران‌خودرو ویژه خردادماه 1402 را مشاهده کنید.

شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو ویژه منتخبین سامانه یکپارچه، خرداد 1402:

ایران‌خودرو در جریان نوبت اول ارائه خودروها در سامانه یکپارچه، حدود 900 هزار نفر متقاضی برای محصولات خود پیدا کرد. به عبارت دیگر این خودروساز موفق شد تا در همان مرحله اول عرضه یکپارچه خودرو، تمامی محصولات خود را به فروش برساند. بااین‌حال زمان تحویل برخی خودروهای این شرکت به سال 1403 موکول شد؛ چرا که تولید ایران‌خودرو پاسخگوی میزان تقاضای موجود در بازار نبوده است. ازاین‌رو در هر نوبت از سال، شاهد ارائه شرایط فروش فوری ایران‌خودرو ویژه گروهی از متقاضیان هستیم که در نوبت‌های مختلف سامانه یکپارچه به انتظار دریافت اتومبیل نشسته‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی