ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خرید دنا پلاس اتوماتیک
قیمت و شرایط فروش خودرو

بخشنامه تکمیل وجه و خرید دنا پلاس اتوماتیک آپشنال منتشر شد + جدول فروردین 1403

ایران‌خودرو شرایط تکمیل وجه و خرید دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را منتشر کرد. این بخشنامه برای متقاضیان با اولویت زمستان 1402 است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۲:۴۵

ایران‌خودرو شرایط تکمیل وجه و خرید دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را منتشر کرد. متقاضیان خرید دنا پلاس اتوماتیک آپشنال در قالب سامانه یکپارچه با اولویت زمستان 1402، قادر به بهره‌مندی از این شرایط فروش هستند. مشتریان ایران‌خودرو برای بهره‌مندی از این شرایط 10 روز فرصت دارند. آن‌ها باید با مراجعه به سایت فروش اینترنتی به آدرس esale.ikco.ir نسبت به واریز وجه اقدام کنند. ایران‌خودرو پس از ارسال پیامک برای متقاضیان دارای اولویت فوق، بخشنامه فروش دنا پلاس اتوماتیک آپشنال را روی سایت خود فعال کرده است.

بخشنامه تکمیل وجه و خرید دنا پلاس اتوماتیک آپشنال، فروردین 1403:

خودرومبلغ قابل پرداختموعد تحویل
دنا پلاس اتوماتیک آپشنال699,939,800 تومان90 روز کاری
خودروپیش پرداختموعد تحویل
دنا پلاس اتوماتیک آپشنال349,969,900 تومانشهریور 1403

همان‌طور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، بخشنامه تکمیل وجه و خرید دنا پلاس اتوماتیک آپشنال شامل دو قسمت فروش فوری و پیش‌فروش است. در بخش فروش فوری، متقاضیان می‌توانند با پرداخت 700 میلیون تومان مالک این خودرو طی 90 روز کاری شوند. در صورت نبود مشکل، موعد تحویل دنا پلاس اتوماتیک به مشتریان در بخش فوری اوایل تیرماه 1403 خواهد بود.

خرید دنا پلاس اتوماتیک

همچنین متقاضیان می‌توانند با شرکت در بخش پیش‌فروش، بخشی از بهای خودرو را اکنون پرداخت کنند و آن را دو ماه بعد از موعد فروش فوری یعنی در شهریور 1403 تحویل بگیرند. قیمت دنا پلاس اتوماتیک آپشنال هم‌اکنون در بازار آزاد، یک میلیارد و 240 میلیون تومان است. به‌عبارتی متقاضیان خرید دنا پلاس از ایران‌خودرو، سودی نیم میلیارد تومانی را از خرید این خودرو کسب خواهند کرد.

نکات بخشنامه:

کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) درخصوص متقاضیان این بخشنامه لازم‌الاجرا خواهد بود.

برنامه فروش‌های پیش‌فروش ارائه‌شده در جدول مشمول مصوبه 473 شورای رقابت هستند. درصورت افزایش قیمت محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش‌پرداخت مشمول افزایش قیمت نمی‌شود. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی