ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فروش اقساطی کرمان موتور
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور ویژه مردادماه اعلام شد + جدول

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور با چهار محصول برای مرداد 1402 اعلام شد.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۰

شرکت کرمان موتور شرایط فروش اقساطی محصولات خود ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه را اعلام کرد. در شرایط فروش اقساطی کرمان موتور چهار خودرو شامل جک S5، جک S3، کی ام سی J7‌ و جک J4 با شرایط فروش منعطف عرضه شده‌اند. متقاضیان می‌توانند علاوه بر روش اقساطی، این خودروها را از روش نقدی نیز خریداری کنند.

از امروز فرصت ویرایش در سامانه یکپارچه خودرو برای متقاضیان دور دوم آغاز شده است. بنابراین افرادی که مایل به تغییر اتومبیل ثبت نامی خود هستند و می‌خواهند محصولات کرمان موتور را انتخاب کنند، قادر به انجام این تغییر خواهند بود.

نخستین محصول ارائه شده در شرایط فروش اقساطی کرمان موتور، جک J4 است. مشتریان می‌توانند این خودرو را با قیمت نقدی 766 میلیون تومان خریداری کنند یا آن‌که با ارائه پیش پرداخت 450 میلیون تومانی، جک J4‌ را به صورت اقساطی در اختیار بگیرند. مابقی قیمت خودرو نیز در اقساط 18، 24 یا 30 ماهه از مشتری اخذ می‌شود. سند خودرو تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت خواهد بود اما در صورت خرید نقدی، سند آزاد است. موعد تحویل خودروها 90 روز کاری است و جریمه تاخیر نیز 3 درصد ماهیانه عنوان شده است.

شرایط فروش اقساطی کرمان موتور ویژه مردادماه:

بخشنامه فروش جک S3
شرایط فروش اقساطی کرمان موتور ویژه مردادماه
فروش اقساطی جک S5
فروش اقساطی جک J7

دومین سدان موجود در این بخشنامه فروش، خودرو اندازه متوسط کی ام سی J7‌ است که با قیمت نقدی یک میلیارد و 281 میلیون تومان به فروش می‌رسد. البته مشتریان می‌توانند این خودرو را با پیش پرداخت 850 میلیون تومانی خریداری کنند. مدت اقساط نیز همانند قبل 18، 24 و 30 ماهه است.

دو کراس‌اوور موجود در شرایط فروش اقساطی کرمان موتور، جک S3‌ و جک S5 فیس‌لیفت هستند. قیمت نقدی جک S3 معادل 910 میلیون تومان اعلام شده است. برای خرید اقساطی این خودرو نیز به پیش‌پرداخت 550 میلیون تومانی نیاز خواهید داشت. قیمت جک S5‌ فیس‌لیفت نیز یک میلیارد و 247 میلیون تومان اعلام شده است. متقاضیان می‌توانند این خودرو را با پیش پرداخت 750 میلیون تومانی در اختیار بگیرند. رنگ‌های موجود برای تمامی خودروها مشکی و سفید است. همچنین تمامی آن‌ها ظرف 90 روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهند شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی