ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط پیش‌ فروش شاهین اتوماتیک
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط پیش‌‌فروش شاهین اتوماتیک اعلام شد + جدول دی‌ماه 1402

شرکت سایپا شرایط پیش‌‌فروش شاهین اتوماتیک را ویژه دی‌ماه 1402 اعلام کرد. این شرایط برای متقاضیان سامانه یکپارچه است.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۴ دی ۱۴۰۲ | ۱۵:۳۰

سایپا طی روزهای نخستین دی‌ماه 1402 تصمیم داشت ساینا S و شاهین اتوماتیک را به‌صورت نقدی با موعد تحویل فوری به فروش برساند اما این بخشنامه را پیش از اجرا لغو کرد. اکنون به‌جای بخشنامه فروش نقدی، شرایط پیش‌ فروش شاهین اتوماتیک از سوی این شرکت اعلام شده است.

در شرایط پیش فروش شاهین اتوماتیک، متقاضیان باید نیمی از بهای این خودرو در زمان حال را به حساب شرکت واریز کنند. قیمت خودرو غیرقطعی است و در زمان تحویل خودرو به مشتریان مشخص خواهد شد. موعد تحویل خودروها نیز خرداد و اردیبهشت 1403 عنوان شده است. متقاضیان خرید شاهین اتوماتیک از سامانه یکپارچه در خردادماه سال جاری، مشمول این شرایط فروش می‌شوند. سایپا پیامکی را برای اطلاع‌رسانی به این افراد در تاریخ سوم دی‌ماه 1403 ارسال کرده است.

شرایط پیش‌ فروش شاهین اتوماتیک در دی‌ماه 1402:

خودروپیش‌پرداختقیمتموعد تحویل
شاهین اتوماتیک320,859,000قیمت روزاردیبهشت و خرداد 1403

شاهین اتوماتیک درحال‌حاضر تیپ فول‌آپشن این خودرو به‌حساب می‌آید که دو سال پس از عرضه نسخه دنده‌ای وارد بازار شد. این خودرو از همان پیشرانه M15 توربوشارژر استفاده می‌کند که در شاهین دنده‌ای نیز شاهد نصب آن بودیم. گیربکس این خودرو نیز از نوع اتوماتیک CVT است که به‌صورت مصنوعی هفت دنده را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

شرایط پیش‌ فروش شاهین اتوماتیک

شاهین اتوماتیک شروع ناموفقی در بازار ایران داشت. قیمت این خودرو در زمان عرضه اولیه بیشتر از تارا اتوماتیک تعیین شد. همین مسئله باعث شد تا شاهین اتوماتیک مورد‌توجه مخاطبان قرار نگیرد. البته درحال‌حاضر قیمت این خودرو حدود 40 میلیون تومان از تارا اتوماتیک ارزان‌تر است. اگر قیمت دو خودرو در بازار آزاد را مبنای مقایسه قرار دهیم، شاهین اتوماتیک حدود 200 میلیون تومان با تارا اتوماتیک فاصله دارد. این اختلاف قیمت قابل‌توجه به‌دلیل محبوبیت تارا و عدم محبوبیت شاهین نزد سرمایه‌گذاران پدید آمده است. البته اکنون شاهین اتوماتیک خودرویی مقرون به صرفه برای مصرف‌کنندگان واقعی به حساب می‌آید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی