ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شرایط فروش ام وی ام X33 کراس
قیمت و شرایط فروش خودرو

شرایط فروش ام‌وی‌ام X33 کراس از سوی مدیران خودرو اعلام شد + جدول آذرماه 1402

شرایط فروش ام‌وی‌ام X33 کراس از سوی مدیران خودرو اعلام شده که به‌صورت اقساطی است.

ام وی ام X33 کراس یکی از محصولات جدید مدیران خودرو برای بازار ایران به شمار می‌آید. مدتی پیش در دیجیاتو به بررسی کامل تیپ‌های دنده‌ای و اتوماتیک این خودرو پرداختیم. اکنون شرایط فروش ام وی ام X33 کراس از سوی مدیران خودرو اعلام شده است. این شرایط به‌صورت اقساطی است و باعث می‌شود تا ام وی ام X33 کراس شروع قدرتمندی در بازار ما داشته باشد.

همچنین بخوانید: تست و بررسی ام‌وی‌ام X33 کراس؛ کراس‌اووری با طراحی متفاوت [تماشا کنید]

در شرایط فروش ام وی ام X33 کراس، هر دو تیپ دنده‌ای و اتوماتیک این خودرو به متقاضیان عرضه شده‌اند. قیمت ام وی ام X33 کراس در نسخه دنده‌ای حدود 800 میلیون تومان است و تیپ اتوماتیک آن با 100 میلیون تومان قیمت بیشتری نسبت به نسخه دنده‌ای فروخته می‌شود. رنگ‌های موجود برای ام وی ام X33 کراس دنده‌ای شامل سفید، مشکی و نوک‌مدادی است. ام وی ام X33 کراس اتوماتیک تنوع رنگ مشابهی نسبت به نسخه اتوماتیک دارد.

جدول شرایط فروش ام وی ام X33 کراس در آذرماه 1402:

خودروقیمترنگحداقل پیش‌پرداختمدت اقساطسود انصرافموعد تحویل
ام وی ام X33 کراس دنده‌ای۸۰۰,۵۰۰,۰۰۰سفید، مشکی، نوک‌مدادی50 درصد قیمت خودرو12 الی 60 ماهه (یک الی پنج سال)12 درصد90 روزه
ام وی ام X33 کراس اتوماتیک۸۹۷,۰۰۰,۰۰۰

حداقل پیش‌پرداخت موردنیاز برای خرید ام وی ام X33 کراس در هر دو تیپ دنده‌ای و اتوماتیک، معادل 50 درصد قیمت خودرو است. بخش دیگر قیمت خودرو نیز مربوط به تسهیلات است که در قالب اقساط 12 الی 60 ماهه از مشتری دریافت می‌شود. نرخ سود اقساط به مدت بازپرداخت آن بستگی ندارد و در تمامی حالات، 23 درصد خواهد بود. سود انصراف برای این شرایط فروش درنظر گرفته شده است که به‌صورت 12 درصد سالانه محاسبه می‌شود. موعد تحویل خودروها نیز 90 روز کاری پس از تکمیل وجه و مدارک مشتری خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی