برندیست تندیس طلایی را بابت ارائه خدمات بازاریابی به استارتاپ علی بابا کسب کرد

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت بازاریابی و تبلیغاتی «برندیست» جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ را به صورت مشترک با  اپراتور «همراه اول» کسب کرد.

برندیست که پروژه برنامه‌ریزی و طراحی ارتباطات یکپارچه بازاریابی و برندینگ شرکت «سفرهای علی بابا» صاحب امتیاز برندهای، علی بابا، جاباما و هلوپرشیا را در دست دارد به استارتاپ‌های مختلف، خدمات یکپارچه بازاریابی و برندینگ ارائه کرده است که در این میان می‌توان به استارتاپ‌های مطرحی چون علی بابا، چاپ آقا، ازکی و ... اشاره کرد. استارتاپ‌های مطرحی که هر کدام در حوزه فعالیت خود، گوی سبقت را از رقبا ربوده‌اند و بی شک ارائه خدمات بازاریابی و برندینگ حرفه‌ای در توسعه بازاریابی آنها نقش موثری داشته است.

این شرکت بازاریابی و تبلیغاتی با ارائه خدمات یکپارچه بازاریابی و برندینگ به این استارتاپ‌ها در معرفی و توسعه هر چه بهتر این استارتاپ‌ها در فضای کسب و کار ایران، نقش موثری داشته و این موضوع نشان دهنده هوشمندی این شرکت در اتخاذ تصمیم‌های درست و به موقع بازاریابی است.

حال جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ به دلیل نقش اثربخش برندیست در توسعه بازاریابی مشتریانش ارائه شده است. البته برندیست جوایز دیگری چون شاهین طلایی و نقره‌ای جشنواره تبلیغات در حوزه روابط عمومی، تندیس بلورین جشنواره تبلیغات در حوزه تحقیفات بازار و لوح تقدیر در این جشنواره بابت ارائه خدمات برندینگ را دریافت کرده است و حالا با دریافت جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ، مسوولیت بیشتری بر شانه‌های خود حس می‌کند.

این جایزه پس از ارزیابی دقیق تیمی خبره از اساتید و کارشناسان مجرب دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از شرکت‌های مطرح در حوزه بازاریابی و برندینگ در سطح کشور به «برندیست» تعلق گرفت.

شاخص های ارزیابی جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ، مواردی چون پیش‌نیازهای اساسی، تبلیغات، روابط عمومی، حامی‌گری و رویدادها، بازاریابی تعاملی، مستقیم و دیجیتال، پیشبرد و فروش و نیروی انسانی بود.

این جایزه ملی که در ذیل  کنفرانس دو روزه تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ که با هدف ایجاد زمینه مناسب برای تعامل، تبادل و انتقال تجربیات و ارائه دستاوردهای محققان و پژوهشگران در حوزه بازاریابی، تبلیغات و ارتباطات بازاریابی و برندینگ توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، به منتخبین هیات داوری اعطا شد و در آن بابک سهرابی رئیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، محمد سلطانی‌فر، معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اکبر فرهنگی رئیس کنفرانس تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ و مسعود کیماسی دبیر علمی کنفرانس و سخنرانی کردند.

همچنین، سخنرانی تعدادی از اساتید و پژوهشگران حوزه ارتباطات و بازاریابی از جمله  دکتر احمد روستا، پروفسور علی اکبر فرهنگی (عضو هیات علمی دانشگاه تهران) و معرفی برندگان جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ و تجلیل از برگزیدگان تبلیغات برتر از دیگر برنامه های این کنفرانس بود.

کنفرانس ملی تعالی ارتباطات و بازاریابی برندینگ در ۲۵ و ۲۶ دی ماه در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟