مسابقه بزرگ گردشگر ؛ رقیب جدید مسابقه برنده باش

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

این روزها تب و تاب مسابقه های تلویزیونی داغ شده است. مسابقه هایی که اطلاعات عمومی مخاطبان خود را به چالش میکشند و بعضا جوایز وسوسه کننده ای را نیز برای برندگان در نظر میگیرند .

در میان این مسابقات گوناگون یک مسابقه اینترنتی این روزها بیشتر توجه مخاطبان را به خود جلب کرده . مسابقه بزرگ گردشگر ! همانطور که از نامش پیداست اطلاعات گردشگری مخاطبان را به چالش میکشد . عمده تفاوت این مسابقه با سایر مسابقات در این است که شانس ، نقشی در برنده شدن در این مسابقه ندارد و همه افراد به سوالات یکسانی در طول مسابقه پاسخ میدهند . در نهایت افرادی که در زمان مسابقه سوالات بیشتر و سخت تری را پاسخ داده یاشند امتیاز بیشتری را کسب خواهند کرد.

گردشگر

شرکت کنندگان برای شرکت در مسابقه صرفا کافیست به آدرس اینترنتی مسابقه بزرگ گردشگر مراجعه نمایند .

امتیاز شرکت کنندگان نیز به صورت آنلاین قابل مشاهده است و در انتهای هر فصل از مسابقه افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند به ترتیب جوایز مسابقه را از آن خود خواهند کرد .

طراحان این مسابقه هدف از اجرای این رویداد را معرفی جاذبه های گردشگری ایران و آشتی ایرانیان با دیدنیهای کشور خودشان اعلام کرده اند .کشوری که جزو ۱۰ کشور اول دنیا از نظر جاذبه های گردشگری و همچنین جزو ۵ کشور اول دنیا از نظر جاذبه های طبیعیه اما بسیاری از مردم کشور حتی نام برخی از این جاذبه های گردشگری را نشنیده اند .

فصل اول مسابقه گردشگر که از ابتدای بهمن آغاز شده تا انتهای فروردین ادامه خواهد داشت . و برای نفرات برتر (اول تا ۵۰ ) جوایزی مانند جوایز نقدی ۸۰ میلیون ریالی تا تورهای مسافرتی رایگان در نظر گرفته شده.

تور کیش :

جزیره کیش قطعا یکی از جاذبه های اصلی گردشگری کشور به حساب میاید . سواحل شنی و آب های شفاف مرجانی ، آب و هوایی تمیز و فضایی آرام برای استراحت باعث شده این جزیره به یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری کشور تبدیل شود . یکی از جوایز مسابقه بزرگ گردشگر نیز تور کیش درنظر گرفته شده تا شرکت کنندگان بتوانند از این جزیره زیبا بازدید نمایند .

تور استانبول :

استانبول شهر مساجد  ‌ باشکوه با معماری خاص خودش ، شهری که به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم شده . بی سبب نیست که  استانبول را پلی میان دو قاره می‌نامند.   شهری با تلفیقی از المان‌های مذهبی، سنتی و توام با ظاهری به روز و شکیل که هر گردشگری تمایل دارد از این شهر بازدید نماید . تور استانبول نیز به عنوان یکی از جوایز مسابقه بزرگ گردشگر در نظر گرفته شده .

تور دبی :

دبی  یکی از مقاصد گردشگری گرمسیریشهری که با توجه به نزدیکی به کشورمان ایران   معمولا به عنوان یک مقصد سفر اتصادی مورد استقبال ایرانیان واقع شده است.

این شهر سرشار از بیابان‌های وسیع و زیباست که امروزه با وجود ساختمان‌های مرتفع، معماری مدرن و مراکز خرید مجلل، به یکی از امیرنشینان مهم، و بندری برای تجارت و گردشگری تبدیل شده است.

تور دبی هم به عنوان یکی دیگر از جوایز مسابقه بزرگ گردشگر برای برندگان مسابقه در نظر گرفته شده .

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟