امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!

امتیاز جمع کنید و بدون پرداخت هزینه، خرید کنید!

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امتیاز اولین سرویس متمرکز وفاداری مشتری در ایران است، که به کاربران این امکان را می دهد تا با خرید روزمره خود در اینترنت و انجام پیشنهادات دیگر کسب امتیاز نمایند و با این امتیازها از بیش از ۹۰،۰۰۰ پذیرنده در سراسر اینترنت مجانی خرید نمایند.

کاربران

کسب امتیاز برای کاربران بسیار آسان می باشد، به‌طور مثال شما می‌توانید با خرید از فروشگاهای اینترنتی یا نصب اپلیکیشن های مورد نیاز خود و حتی معرفی این پیشنهادها به دوستانتان امتیاز جمع کنید. حالا می‌توانید با امتیاز های کسب شده خود، با مراجعه به پذیرندگان امتیاز، بدون پرداخت پول و فقط با امتیازهای خود از آن‌ها کالا یا

خدمات خود را رایگان دریافت نمایید. قابل ذکر است که عضویت در امتیاز، هیچ هزینه پنهانی برای کاربران نخواهد داشت.

پیشنهاد دهندگان (آگهی دهندگان)

در بازار پر تلاطم اقتصادی امروز، مهمترین هدف کسب کارها افزایش فروش با کمترین هزینه جذب مشتری می باشد. پیشنهاد دهندگان (آگهی دهندگان) با ایجاد پیشنهاد در امتیاز، کالا و خدمات خود را پیش روی چشم هزاران کاربر این سرویس به نمایش خواهند گذاشت و فقط در صورتی که به هدف بازاریابی خود مانند خرید یا نصب اپلیکیشن و غیره دست یابند، هزینه پرداخت خواهند کرد.

پذیرندگان

هر فروشگاه اینترنتی یا اپلیکیشن موبایل می تواند پذیرنده امتیاز باشد، پذیرندگان امتیاز با ایجاد درگاه امتیاز می توانند از کاربران خود به جای پول، امتیاز دریافت کنند و به ازای آن کالا یا خدمات خود را به مشتری ارائه نمایند.

به این ترتیب کاربران انگیزه بیشتری برای خرید کالا یا خدمات خواهند داشت زیرا هزینه ای برای دریافت خدمات با کالا پرداخت ننموده اند. پذیرندگان در ازایی هر امتیازی که از کاربران دریافت می کنند در پایان روز توسط امتیاز تسویه حساب خواهند شد. توضیحات بیشتر

در حال حاضر زرین پال به عنوان بزرگترین درگاه واسط پرداخت کشور با بیش از ۹۰،۰۰۰ پذیرنده فعال اینترنتی، به جمع پذیرندگان امتیاز اضافه شده است، به این ترتیب تمامی پذیرندگان زرین پال نیازی به پیاده سازی درگاه امتیاز نخواهد داشت.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato